پوستر ششمین دوره ۱۰ روز با عکاسان

جدول برنامه‌ها + ثبت‌نام کارگاه‌های ششمین دوره «۱۰ روز با عکاسان»

ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی ششمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» آغاز و جزئیات برنامه‌های بخش نگاه شخصی اعلام شد.

هفت کارگاه آموزشی در ششمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود و علاقمندان برای شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند در سایت همایش به نشانی ۱۰days.nips.org.ir شرایط شرکت را مطالعه و ثبت نام کنند.

کارگاه فضاسازی استودیو با نورهای لوکی، تولید عکس (یداله ولی زاده)، پنجشنبه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۰ تا ۱۲، کارگاه مراحل پست پست پروداکشن در عکس های فضاسازی تبلیغاتی، ویرایش عکس (ساسان پناهی) پنجشنبه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۲ تا ۱۴، کارگاه عکاسی تئاتر (سیامک زمردی) جمعه ۱۷ آذرماه ساعت ۱۰ تا ۱۲، کارگاه رابطه ایده پردازی با مکان ارائه عکس تبلیغاتی(داریوش کیانی) یکشنبه ۱۹ آذرماه ساعت ۱۲ تا ۱۴، کارگاه ساخت مالتی مدیا(ابراهیم حیدری) دوشنبه ۲۰ آذرماه ساعت ۱۲ تا ۱۴ ، کارگاه تکنیک های چاپ دیجیتال(مهدی رضوی) سه شنبه ۲۱ آذرماه ساعت ۱۰ تا ۱۲ و کارگاه عملی مونتاژ (صمد قربان زاده) چهارشنبه ۲۲ آذرماه ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می شود و علاقمندان می توانند برای ثبت نام در این کارگاهها به سایت ششمین همایش «۱۰ روز با عکاسان» مراجعه کنند.

انتشار جدول برنامه‌های نگاه شخصی

برنامه‌های بخش نگاه شخصی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان اعلام شد. در بخش نگاه شخصی این دوره، ۲۸ برنامه در هفت روز برگزار می‌شود و ۲۸ عکاس با نمایش عکس، تجربه های خود را از حوزه‌های مختلف عکاسی و یا برگزاری نمایشگاه و جشنواره برای مخاطبان بیان می‌کنند.

بخش نگاه شخصی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان از ۱۶ تا ۲۳ آذرماه (غیر از روز شنبه ۱۸ آذرماه) هر روز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *