نتایج هشتمین جشنواره ملی و بین‌المللی عکس فیروزه


نتایج داوری هشتمین دوره جشنواره ملی و بین‌المللی عکس تبریز اعلام شد. هیئت داوران متشکل از اسماعیل عباسی، کیارنگ علایی، مهدی مقیم‌نژاد، سعید محمودی ازناوه، مسعود زنده‌روح کرمانی، محمدرضا خاکزاد، صابر قاضی، علیرضا وحید اسامی برگزیدگان این جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:

‍‍ هیئت داوران هشتمین جشنواره ملی و بین‌المللی عکس فیروزه تبریز، اسامی هنرمندان برگزیده بخش مستند «چهره‌‌ی شهر» را بدین شرح اعلام کرد:

رتبه‌های برتر بخش چهره شهر:

نفرات برگزیده بخش چهره شهر:

هیئت داوران هشتمین جشنواره ملی و بین‌المللی عکس فیروزه تبریز، اسامی هنرمندان برگزیده بخش ویژه «معماری و زیبایی‌های ابنیه تاریخی و مدرن شهر تبریز» را بدین شرح اعلام کرد:

رتبه‌های برتر بخش معماری و زیبایی‌های ابنیه تاریخی و مدرن شهر تبریز:

برگزیدگان بخش معماری و زیبایی‌های ابنیه تاریخی و مدرن شهر تبریز:


زبیر موحد/ زاهدان| فرید عابدی/ تبریز| میلاد حدادیان/مشهد| سحر حاجی غنی‌زاده/ کرج| فرشید احمدپور/ تبریز| علی خاکسار/ تبریز| امیرحسین نعیما/رشت| بابک شعبانی/ تبریز| شادی صراف‌زاده/ تبریز| طلا زارعی/ تبریز| امیرعلی نواده‌شهلا/ تبریز| مجید خالقی مقدم/ خلخال| سمیرا غفاریان قالیباف/ مشهد| پدرام گردبگلی/ تبریز| جواد محمدی/ تبریز | مهیار گلستانی/ نیشابور| مهرداد واحد یوسف‌آباد/ تبریز| مجید حجتی/ اصفهان | حامد اخلاقی/ شیراز| آیدا نخلبند/ تهران| نسیم‌سادات موسوی قاسمی/ تبریز| وحید حمزه‌ای/ تبریز| عرفان سامان‌فر/ شیراز| سید حسین میرکمالی/ قزوین| سپهر رحمانی/ قزوین| کیومرث خوش‌صفت/ بندرعباس| رسا قوام‌شهیدی/ مشهد| مجتبی اسماعیل‌زاد/ ارومیه| معین صالحی/ مشهد| مرتضی صدیقی‌فرد/ مشهد| علی نفیسی خرانق/ یزد| عرفان عبداله‌پور/ تبریز| سمانه نوجه‌دهی/ بندرشرفخانه| جلال سجودی/ تبریز| محمدرضا آخوندی خرانق/ یزد| امیر اطمینان/ تبریز| فرشاد قاسمپور/ هادیشهر| هادی رحیم‌زاده/ تبریز| مسعود طالبی/ تبریز| میثم ملکی قزوینی/ قزوین| رامین شکویی/ تبریز| سحر رحمدل/ تبریز| عبدالحسین بدرلو/ مشکین دشت| امیر عبیداوی/ اهواز| آرش شادمند/ تبریز| معصومه سعیداللهی/ تبریز| پژمان طاهرخانی/ قزوین| فرهاد مهینی شیخ حسینی/ تبریز| افشین نظری/ زنجان| توحید چالاک/ تبریز.

Winners and slected photographs of the International Section, Islamic Architecture World

Winners (1-5 Place)

۱ (st) place: Shayma Ahmed Idris, Sudan, Khartoum
۲ (nd) place: Hadi Dehghanpour Iran, Sabzevar
۳ (rd) place: Mehran Maafi Bordbar, Iran, Qazvin
۴ (th) place: Mohammad Saleh Sharifi, Iran, Sonqor
۵ (th) place: Jalileh Masoumi Moghadam, Iran, Rasht

Selected Photos:

Danny Yen Sin Wong, Malasyia, Seremban
hamidreza nasirifard, Iran, Qazvin
Togrul Hasanbeyli
MARCIN BAWIEC, Poland, Tarnów
Mehrdad vahed yousef abad, Iran, tabriz
Siavosh Ejlali, Iran, Karaj
Heidari Tavasani Shahin, Iran, Rasht
Amin – Ebrahim Sorkhabi, Iran, Tabriz
Taisir Mahdi Kutheir, Iraq, Karbala
Mohammadreza Behmaram, Iran, Ahar
Arif Miletli, Turkey, Bursa
Amir Mahdi Najafloo Shahpar, Iran, Hamedan
Pouya Bayat, Iran, Zanjan
Farshid Ahmadpour, Iran, Tabriz
Hamza ZIDANE, Morocco, Casablanca
Alireza Derochi, Iran, Tabriz
Ehsan Jazini, Iran, Esfahan
Behzad Azimi, Iran, Tabriz
Mohammad Mohsenifar, Iran, Karaj
Amir Hossein Kamali, Iran, Esfahan
Jaber Gholami, Iran, Arak
Alireza Khaksar, Iran, Tabriz
Sajed Haqshenas, Iran, Sanandaj
Majid Alamri, Oman
Davood Kohantorabi, Iran, Alborz
MohammadReza Akhoondi Kharanaq, Iran, Yazd
Amir Enayati, Iran, Torbat Heydarieh
Sahar Hajighanizadeh Iran, Karaj
Ammar Ehsan Meer Alamir, Saudi Arabia, Makkah
Seyed Matin Hashemi, Iran, Ajabshir
Sadegh Kohansal, Iran, Mashhad
Afshin Azarian, Iran, Esfahan
Jalal Sojoudi, Tabriz, Iran
Amin Rahmani, Iran, Qazvin
Ali Khavanin, Iran, Shiraz
Tahere Rokhbakhsh Zamin, Iran, Shiraz
Milad Haddadiyan, Iran, Mashhad
Hadi Nobaran, Iran, Tabriz
Vahid delsaeed, Iran, Tabriz
Zahra Khodadadeh, Iran, Tabriz
Majid Hojati, Iran, Esfahan‍‍

هیئت داوران هشتمین جشنواره ملی و بین‌المللی عکس فیروزه تبریز، اسامی هنرمندان برگزیده بخش «تلفن همراه» را بدین شرح اعلام کرد:

رتبه‌های برتر:
رتبه اول: امیر اطمینان/ تبریز
رتبه دوم: سمیه فرضی/ تبریز
رتبه سوم: فرناز دمنابی/ تهران
تقدیر اول: محمد نظری/ رشت
تقدیر دوم: محمدسجاد نصرتی/ تهران

برگزیدگان این بخش:
مهران مافی بردبار/ قزوین| سحر حاجی غنی‌زاده/ کرج| پیمان هادیان/ تبریز| طلا زارعی/ تبریز| آسیه عباسیان/ تبریز| هادی دهقان‌پور/ سبزوار| صمد علیزاده/ تبریز| فاطمه جداری فریدی/ تبریز| کیانوش سعادتی/ گرگان| آدینه صالح‌نژاد لنگرودی/ لنگرود| غزال دارفرین/ تبریز| مونا رهنمای هلالی/ تبریز| عطا انتظاری/ تبریز| مهسا بهرامی/ تبریز| کیوان جعفری/ ساری| عرفان عبداله‌پور/ تبریز| علی شهسواری/ تبریز| محمد محسنی‌فر/ کرج| فرناز دمنابی/ تهران| امین نظری/ اهواز| سمیه فرضی/ تبریز| مینا نوعی نوشهر/ تبریز.

آثار برندگان و برگزیدگان در حال بارگذاری است – از صبر شکیبایی شما سپاسگزاریم

میثم ملکی قزوینی – تبریز




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *