نمايشگاه “عكس صحنه در قاب ۲” مجموعه اي از عكس هاي تئاتر مجيد حجتي

نمايشگاه “عكس صحنه در قاب ۲” مجموعه اي از عكس هاي تئاتر مجيد حجتي از ۸ تا ۱۳ ارديبهشت ماه ۹۷ در گالری كتابخانه مركزي شهرداری اصفهان به نمايش گذاشته مي شود.

اولين همكاري اين هنرمند با تالار هنر درسال ۹۴ و با نمايشگاه عكس ” صحنه در قاب ۱” شروع شد كه مجموعه عكس هاي نمايش هاي اجرا شده اصفهان در سالهاي ۹۱ تا ۹۳ بود و اين نمايشگاه دومين نمایشگاه عکس تئاتر مجيد حجتي است.

اين نمايشگاه كه در راستاي برنامه هاي هفته فرهنگي اصفهان برگزار مي شود با حمايت دفتر تخصصي تئاتر و تالارهنر به مرحله نمايش عمومي رسيده است.
مجموعه ۴۰۰  عكس به نمايش درآمده در اين نمايشگاه حاصل عكاسي هاي مجيد حجتي در سالهاي ۹۴ تا ۹۶ ازبیش از ۱۳۵ نمايش به اجرا درآمده در سالن هاي تئاتر شهر اصفهان است .
نمایشگاه عکس صحنه در قاب شنبه ۸ اردیبهشت ساعت ۱۷ در گالری های شماره ۳.۲.۱ کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان واقع در خیابان باغ گلدسته گشایش می یابد و تا ۱۳ اردیبهشت به روی علاقمندان باز است ساعات بازدید این نمایشگاه از ۸ تا ۱۳ و ۱۴ الی ۲۰ شب میباشدآذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *