آثار عکاس اتریشی در نمایشگاه عکس «ماهِ ماه»

آثار عکاس اتریشی در نمایشگاه عکس «ماهِ ماه»

نمایشگاه گروهی عکس «ماهِ ماه» با ارائه آثاری از ژوزف پولروس و گروهی از عکاسان ایرانی به مناسبت ماه رمضان در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) در حال برگزاری است.

آثار عکاس اتریشی در نمایشگاه عکس «ماهِ ماه»

آثار عکاس اتریشی در نمایشگاه عکس «ماهِ ماه»

   در این نمایشگاه ۲۵ عکس از ژوزف پولروس که در ماه رمضان عکس‌برداری شده، به نمایش درآمده است. همچنین در بخش دیگر این نمایشگاه، ۲۵ اثر از ۱۴ هنرمند ایرانی با موضوع ماه مبارک رمضان در معرض نمایش قرار گرفته است.

ژوزف پولروس، متولد وین و مدرس ژانرهای مختلف عکاسی از هنری تا خبری است. او در حوزه عکاسی خبری با آژانس عکاسی جی بی‌همکاری کرده و آثارش بر روی جلد نشریات بین‌المللی متفاوتی چاپ شده است. عکس‌های او تحسین فراوانی را در نمایشگاه‌های متعدد در اتریش و خارج از آن به‌دست آورده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه همه روزه در ایام ماه رمضان از ساعت ۹ تا ۱۷ به موزه هنرهای دینی امام علی (ع) به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بزرگراه نیایش، بلوار اسفندیار مراجعه کنند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *