آذفوتو ۱۲ ساله شد

آذفوتو ۱۲ ساله شد

آذفوتو دوازده ساله و تبریزآرت ۳ ساله شد

آبان هر سال جشن تولد آذفوتو و تبریزآرت را دور هم جشن می‌گیریم

اما امسال شرایطی که در خصوص سلامت جامعه با نام بیماری کرونا و از دست دادن جمعی از هنرمندان کشور نتوانستیم این دور همی صمیمانه را تکرار کنیم.

مفتخریم در اینستاگرام با هشتگ های #آذفوتو بیش از بیست و شش هزار اثر و #azphoto_ir بیش از دوازده هزار اثر از آثار ارزشمند شما عزیزان را مشاهده و جمع آوری کنیم و برای پنجمین سال متوالی هر روز یک عکس را انتخاب و در صفحه اینستاگرام‌مان منتشر کنیم.

همینطور اگر نتوانستیم در سایت بهترین خدمات را ارائه کنیم معذرت خواهی می نماییم و چنانکه از فعالیت های داوطلبانه «آذفوتو» و مطالب منتشر شده در سایت آن بهره می‌برید و انتشار آزاد این اطلاعات و استمرار این فعالیت ها را مفید می‌دانید، لطفا در نظر داشته باشید که در کنار همکاری علمی، نیاز به کمک مالی همه همکاران و علاقمندان نیز وجود دارد. کمک های مالی شما حتی در مبالغ بسیار اندک، می توانند کمک موثری برای ما باشند.

سایت اکنون با تمدید سرور هاست در دسترس بوده و تلاش بر آن دارد که هر روز بروز شود و ما این افتخار را داریم که قدمی در خدمت به جامعه عکاسی کشور هرچند کوچک برداریم.

جهت پرداخت از منوی سایت «حمایت مالی» و یا از لینک مستقیم زرین پال آذفوتو می توانید پرداخت نمایید.

نقد و بررسی ها

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score

    آذفوتو ۱۲ ساله و تبریزآرت ۳ ساله شد آبان هر سال جشن تولد آذفوتو و تبریزآرت را دور هم جشن می‌گیریم اما امسال شرایطی که در خصوص سلامت جامعه


سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *