اختتامیه اولین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان برگزار شد

اختتامیه اولین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان برگزار شد

بنا بر اعلام دبیر اولین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان ائین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان اولین جشنواره ملی عکس تالاب و کویر میقان در بعداظهر روز سه شنبه چهارم تیرماه در فرهنگسرای ائینه شهر اراک برگزار گزدید و از برگزیدگان جشنواره تجلیل به عمل آمد.

در این جشنواره مجید نوری از شهر اراک، سید علی حسینی فر از شهر سبزوار و سرکار انسیه قاسمی از شهر ملایر نفرات برگزیده و بهراد فرخنده از شهر تهران و یاسر محمدخانی از شهر اراک موفق به کسب رتبه شایسته تقدیر بخش اصلی جشنواره با محوریت تالاب و کویر میقان شدند.

در بخش جنبی جشنواره با محوریت تالاب های ایران نیز سهراب کاوه از شیراز، مهسا باقری از لاهیجان و کیوان جعفری و مهدی محبی پور از ساری موفق به کسب رتبه برگزیده به صورت همتراز شدند.

پس از مراسم نمایشگاه اثار افتتاح گردید و تا پایان روز پنجشنبه ششم تیرماه پذیرای بازدید کنندگان می باشد.سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *