اعضای هیات مدیره جدید انجمن عکاسان استان مرکزی معرفی شدند

اعضای هیات مدیره جدید انجمن عکاسان استان مرکزی معرفی شدند

نخستین جلسه هیات مدیره منتخب سومین دوره مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان استان مركزی با حضور اعضای اصلی و علی‌البدل هیات مدیره و بازرس برگزار شد.

نخستین نشست منتخبان سومین مجمع انجمن صنفی عکاسان استان مركزی به منظور تعیین سمت‌های رییس، نایب رییس، خزانه‌دار و منشی در محل این انجمن با حضور مهدی صالحی نماینده استانداری مرکزی برگزار شد.

با توجه به اساسنامه انجمن؛ ضروری است منتخبان مجمع عمومی حداکثر یک هفته پس از انتخابات، در نخستین جلسه از میان اعضای هیات مدیره افرادی را جهت تصدی مسوولیت‌های هیات مدیره تعیین کنند.

به منظور تصدی مسئولیت‌های انجمن، اعضای هیات مدیره منتخب پس از بحث و بررسی و رأی‌گیری آزاد و مخفی، به ترتیب عادل عزيزی را به‌عنوان رئیس هیات مدیره، امير حسین گرامی را به‌عنوان نایب رئیس، رضوان مطهری را به‌عنوان خزانه دار و رضا بهادری را به عنوان منشی انتخاب کردند.

گفتنی است سومین دوره مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان استان مركزی به منظور انتخابات هیات مدیره و بازرس ۴ مهرماه ۱۳۹۹ در فرهنگسرای آيينه اراک با حضور مهدی صالحی نماینده استانداری مرکزی، افشین حسینی معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، وحید نواعتقاد نماینده خانه هنرمندان استان و محمدحسین جمالزاده پیشکسوت عکاسی به عنوان هیات رئیسه مجمع برگزار شد که با رأی اعضای انجمن در یک انتخابات آزاد، عادل عزیزی با ۴۳ رای، امیرحسین گرامی با ۳۹ رای، رضوان مطهری با ۳۵ رای، محسن ملک حسینی با۳۳ رای و رضا بهادری با ۲۹ رای به عنوان اعضای اصلی و حامد کدخداشفیع با ۱۶ رای و حسین خدیمی با ۱۵ رای به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره و همچنین پریسا بهزادی با ۳۳ رای به عنوان بارزس و امیر قادری با ۹ رای به عنوان علی البدل بازرس انتخاب شدند.

همچنین در حاشیه این مراسم، کارت عضویت افتخاری انجمن به “محمدحسین جمالزاده” به پاس تلاش‌های بی‌دریغ وی در راستای اعتلای هنر عکاسی اهدا شد.

با برنامه ریزی‌های انجام شده مقرر بود که در این نشست از “محمدعلی داوری” و “سعید عبدالحمیدی” نیز تقدیر شود که با توجه به شرایط کنونی جامعه و شیوع بیماری کرونا تصمیم بر این شد در دیداری حضوری در منزل استادان این برنامه برگزار شود.

طبق اساسنامه انجمن، کارت عضویت افتخاری انجمن به استادان و پیشکسوتان عکاسی به پیشنهاد هیئت مدیره و تصویب مجمع عمومی انجمن اهدا می‌شود.سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *