انتشار کتاب چرا عکاسی خیابانی؟

بنیاد عکاسان خیابانی اولین کتاب خود با موضوع چرا عکاسی خیابانی؟ را منتشر کرد.

این کتاب در کتابفروشی بوکا که یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین کتاب فروشی های دنیا است در شهر میلان رونمایی شد و هم اکنون در سراسر دنیا در دسترس و قابل خریداری است.

این کتاب در ۱۳۵ صفحه تمام گلاسه و رنگی و شامل سه بخش است که بخش اول این کتاب مقاله ای از ریچادر سندلر عکاس مشهور خیابانی اهل نیویورک به همراه عکسهای وی است. در بخش دوم مصاحبه ی مفصلی با موضوع عکاسی خیابانی را از مت استوارت عکاس برجسته و اسبق آژانس عکس مگنوم را میخوانیم و همچنین منتخبی از بهترین عکسهای او میبینیم.

بخش سوم این کتاب نیز حاوی عکس های ۵۱ عکاس خیابانی مطرح معاصر است به همراه توضیحات آن ها در پاسخ به سوال که چرا آنها عکاسی خیابانی می کنند.

بنیانگذار و سردبیر: مسعود قرائی / مدیر هنری: نسام کشاورز / مدیر اجرایی: ثمینه طهوری / مدیر بخش خلاقانه: بیتا هوشمند / مدیر ارتباطات هنری : پوریا سرحدی /مدیر برنامه ریزی: مهناز قاسمی / ویراستار: آرش ابراهیمی/ طراح لوگو و طراح جلد: فرشید پارسی کیا / گرافیست: زکیه شادلو، حانیه زمردیان، محسن حسین خانی / عکس روی جلد : مت استوارت.سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *