اولین نمایشگاه سالانه آکادمی عکاسی نقطه طلایی

اولین نمایشگاه سالانه آکادمی عکاسی نقطه طلایی

اولین نمایشگاه سالانه آکادمی عکاسی نقطه طلایی ویژه نگاه هنرجویان ۹ تا ۱۸ ساله در گالری مارلیک رشت

در این نمایشگاه ۵۴ فریم عکس رنگی و سیاه و سفید در ابعاد ۴۵x۳۰ و ۳۰x۲۰ سانتی متربصورت قاب از ۱۴ هنرجو که در دوره مقدماتی تا پیشرفته را در آکادمی هنرهای تجسمی نقطه طلایی گذرانده اند به نمایش در خواهد آمد.

سامان پور خوش آموز و نازی مرتاض خو مدرسین دوره ها ونمایشگاه گردان در بخشی از بیانیه این نمایشگاه می نویسد:
نمایشگاه عکاسی از نگاه خلاق عکاسانش شکل گرفته است، نفس ایجاد چنین نمایشگاهی از نگاه عکاسان ۹ تا ۱۸ ساله برایمان بسیار لذت بخش بوده ست، دارای مضامین نو ،رسیدن به فضاها و اشکال تازه ی تصویری ،خلق جلوه های خاص بصری به واسطه استفاده از امکانات عکاسی در ترکیب بندی برای بیان هنرمند، رسیدن به نگاه شخصی،و نهایتا نمایشگاه شروعی است براتفاقی مستمر و این بار تنها به بهانه تماشای جهان از نگاه یکدیگر….

آریو عاملی پور – آیه احمدی – اهورا مهرآریا – امیر محمد حسین پور – پانته آ بختیاری – شادمهر اسدالهی – صبا سلمی – مانی کیایی – مبینا شفیعی ثابت – مهرانا زنده دل – نرگس رفیعی – هستی صفای هنروری – هانیه بهرامی – هلیا بهرامی عکاسانی هستند که در این نمایشگاه عکس هایشان بر روی دیوار می رود.

گشایش نمایشگاه : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸
بازدید : هر روز از ساعت ۱۲-۱۰ صبح
۱۷-۱۹:۳۰ عصر
نمایشگاه تا ۲۷ دی ادامه دارد
رشت : ابتدای خیابان سعدی- مجتمع خاتم الانبیا (ص) گالری مارلیکآذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *