برپایی نمایشگاه عکس « گنج روان » در رشت

برپایی نمایشگاه عکس « گنج روان » در رشت

نمایشگاه عکس « گنج روان » به مناسبت هفته ی جهانی کودک و نوجوان با آثاری از احمد حسینی از ۱۵ الی ۲۰ مهر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت گشایش می یابد.

برپایی نمایشگاه عکس « گنج روان » در رشت

برپایی نمایشگاه عکس « گنج روان » در رشت

این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان رشت برگزار خواهد شد.
نمایشگاه عکس « گنج روان » شامل ۵۰ عکس با محوریت  « نمایش پرتره هایی از کودکان ایرانی » و در ابعاد ۳۰ در ۴۰ سانتیمتر به صورت رنگی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت .
عکاسِ این مجموعه  برای ثبت چهره ی کودکان ایرانی به جای جای کشور پهناور ایران سفر کرده است و در پروژه ای با عنوان ” گنج روان ” آینه ای  از زیبایی و عصمت کودکان کشورمان را ارئه می کند. در این پروژه  بیش از ۱۰۰۰ پرتره از کودکان ایرانی به ثبت رسیده است.
به گفته ی عکاس و مسئول  پروژه ی “گنج روان ” هدف اصلی این طرح   ، ثبت چهره ی کودکان  ایرانی از اقوام و نژاد های گوناگون در نقاط مختلف کشور بوده است  و  این طرح به منظور جمع آوری یک آرشیو ماندگار و بزرگ همچنان ادامه خواهد داشت. در این پروژه برای عکاسی از کودکان ایرانی ۴۰۰۰ کیلومتر مسافت پیموده شده است و چهره ی اصیلِ کودکان ایران در گوشه و کنارِ این نقشِ پر شکوه و  کهن به ثبت رسیده است.
نمایشگاه مذکور از ۱۵ الی ۲۰ مهر ۹۶ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت پذیرای علاقمندان به هنر عکاسی خواهد بود.
گفتنی است آئین گشایش این نمایشگاه ساعت ۱۰ صبح شنبه ۱۵ مهر ۹۶ و آئین اختتامیه نیز ۲۰ مهر برگزار خواهد شد.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *