برگزیدگان جشنواره ملی عکس حیران تجلیل شدند

برگزیدگان جشنواره ملی عکس حیران تجلیل شدند

دبیر جشنواره ملی عکس حیران از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ملی عکس حیران خبرداد و گفت: از نفرات برتر این جشنواره طی مراسمی با حضور اساتید رشته عکاسی در سالن اجتماعات اداره کل محیط زیست استان تجلیل شد.

محمد خداپرست مدیرکل حفاظت از محیط‌ زیست استان در ابتدای این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به هنرمندان شرکت کننده در این مراسم به بیان اهداف کلی جشنواره پرداخت و گفت: ترویج فرهنگ حفاظت از محیط‌ زیست، نمایش جلوه‌ها و زیبایی‌های طبیعت و حیات‌وحش استان در کنار معرفی قابلیت‌های اکوتوریسم استان از جمله اهداف برگزاری این جشنواره بود.

آیدین صادقی مقدم دبیر جشنواره ملی عکس حیران با بیان اینکه مراسم اختتامیه با حضور برگزیده جشنواره از سراسر کشور در سالن اجتماعات اداره کل حفاظت از محیط زیست استان برگزار شد،گفت:در این جشنواره دو هزار و ۱۴۵ اثر از ۲۳۸ عکاس سراسر کشور داوری شد و در نهایت ۳۵ اثر در بخش اصلی و ۱۴ اثر در بخش ویژه به مرحله نهایی راه یافتند.

دبیر جشنواره در ادامه سخنان خود به نفرات منتخب این دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت: مرتضی رفیع خواه، پریسا پاکدامن و سید علی حسینی فر به ترتیب مقام های اول تا سوم جشنواره در بخش ملی را کسب کردند.

برگزیدگان جشنواره ملی عکس حیران تجلیل شدند

برگزیدگان جشنواره ملی عکس حیران تجلیل شدند

وی افزود: همچنین آثار جواد خالند پور و امیر قیومی نیز  با رای هیئت داوران اثار شایسته تقدیر معرفی شدند.

صادقی مقدم در ادامه سخنان خود به اسامی منتخبین بخش استانی نیز اشاره کرد و گفت: امین دهقان،مهدی عبدلی، مرتضی رفیع خواه نیز به تربیت به مقام های اول تا سوم  بخش طبیعت استان اردبیل در جشنواره عکس حیران  دست یافتند.
وی افزود: همچنین آثار محسن ابراهیمی و مهدی پورنصر نیز با رای هیئت داوران بعنوان آثار شایسته تقدیر  معرفی شدند.
وی در پایان سخنان خود ضمن تشکر از دست اندرکاران و حامیان نخستین جشنواره ملی عکس حیران به معرفی صاحبان آثار راه یافته به بخش نمایشگاه جشنواره پرداخت و گفت: آثار هنرمندان سعید رضا مقصودی، امید فرخ، عدنان باقری، افشین آذریان، حسن الوند امین دهقان، امیر مهدی نجف لو شهپر، اصغر عالیشاه،کیوان شمس، محمود کلنگری، محمود حدائق نیا، مجید حجتی، مهدی عبدلی، مهدی پورنصر، مرتضی جعفری، نیما پور عمرانی، دامون پورنعمتی، محمد صابر کریمی، سعید محمد زاده ، مرتضی صدری ، سهراب کاوه، داوود ایزد پناه در بخش ملی  و کیوان قلی زاده، فرنوش میناوند، حسین قاسم زاده، محمود کلنگری، اکبر قنبری، معصومه فریبرزی در بخش طبیعت استان اردبیل به نمایشگاه جشنواره راه یافتند.

برگزاری کارگاه های آموزشی، ورک شاپ عکاسی، نمایشگاه آثار منتخب و رونمایی از کتاب جشنواره از جمله برنامه های جنبی این جشنواره بود.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *