بزرگداشت ساسان مویدی در اختتامیه جشنواره دوربین.نت

بزرگداشت ساسان مویدی در اختتامیه دوازدهمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت برگزار می شود.

در اختتامیه دوازدهمین جشنواره عکس خبری دوربین.نت برترین عکس های خبری ایران در سال ۹۵ در رشته های سیاسی، ورزشی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگ و هنر، آیین و مذهب، مجموعه مستنداجتماعی، ساختمان پلاسکو و انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود و نشان طلایی جشنواره به عکس های برتر به همراه تندیس عکس برتر سال ۹۵ اهدا می شود.

9248azphoto

در این اختتامیه به رسم سال های گذشته، نشان جشنواره به یک عکاس خبری، مطبوعاتی اهدا می شود و به افرادی مانند محسن شاندیز، محمد صیاد، اسماعیل عباسی و … این نشان اهدا شده است.

ساسان مویدی سال ۱۳۳۸در تهران متولد شد. از عکاسان دوران دفاع مقدس است که عکاسی را از سال ۱۳۵۵ شروع کرده است. آثارش با موضوع جنگ تحمیلی در سه کتاب و چندین نمایشگاه انفرادی خارجی و داخلی به نمایش گذاشته شده‌اند. انتشار بیش از دویست گزارش تصویری و هفت عنوان کتاب اختصاصی و برگزاری سی‌وپنج نمایشگاه انفرادی را در کارنامه‌‌ی هنری‌اش دارد.

مراسم بزرگداشت ساسان مویدی جمعه ۱۰ آذرماه ۹۶، ساعت ۱۷ در فرهنگسرای سرو برگزار می شود.

عکس : محسن رشیدی
طرح : محمود خستوآذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *