تبریز از زوایه نگاه ۷١۸ عکاس فیروزه ای

 دبیر هفتمین جشنواره ملی عکس فیروزه، ثبت چهره تبریز از نگاه ۷١۸ عکاس را اتفاقی مهم در معرفی زوایای مختلف این شهر تاریخی و فرهنگ ساز معرفی نمود.

تبریز از زوایه نگاه ۷١۸ عکاس فیروزه ای

تبریز از زوایه نگاه ۷١۸ عکاس فیروزه ای

به گزارش آذفوتو، کریم متقی ضمن قدردانی از همکاری و هماهنگی صورت گرفته در جریان برگزاری این دوره از جشنواره ملی عکس فیروزه، ابراز امیدواری نمود شاهد ثبت تصاویر ارزشمندی از شهر تبریز باشیم.

متقی در خصوص زمانبندی های صورت گرفته در هفتمین جشنواره گفت: انتشار فراخوان هفتمین فیروزه تبریز از ۲۷ آذر آغاز شد و ثبت نام اینترنتی تا ١۷ دی‌ماه ادامه داشت.

دبیر هفتمین جشنواره عکس فیروزه افزود: در پایان مهلت ثبت نام ۷١۸ نفر عکاس بومی و غیربومی به‌صورت اینترنتی ثبت نام اولیه را تکمیل نمودند و امروز از صبح ١۶۰ نفر از این تعداد به صورت حضوری ثبت نام خود را تکمیل نموده اند.

به گفته وی ١۰۰ نفر عکاس غیربومی با توجه به تجربه و پراکندگی جغرافیایی به عنوان مدعو دعوت شده اند اما بقیه عکاسان غیربومی که ثبت نام اولیه را انجام داده بودند نیز امکان حضور در جشنواره را دارند.
گفتنی است هفتمین جشنواره ملی عکس فیروزه تبریز از سوم تا هشتم بهمن ماه با حضور هنرمندانی از سراسر کشور در تبریز و به میزبانی سازمان فرهگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *