تمدید مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره بین المللی عکس خیام

مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره بین المللی عکس خیام به مدت یک هفته تمدید شد.

به گزارش آذفوتو به نقل از روابط ‌عمومی جشنواره بین المللی عکس خیام، آخرین مهلت ثبت نام و دریافت عکس ها دوم دی ماه ۱۳۹۶ تعیین شده بود که به علت استقبال علاقه مندان به مدت یک هفته برای شرکت کنندگان ایرانی تمدید شد و سایت در ساعت ۱۱ صبح روز ۱۰ دی ۱۳۹۶ بسته خواهد شد.

بنابراین تا پیش از بسته شدن سایت  علاقمندان می توانند  آثار خود را ارسال کنند. همچنین شرکت کنندگانی که قبلا  آثار خود را ارسال کرده اند نیز می توانند در صورت تمایل آثار خود را ویرایش، حذف یا اضافه کنند.

ثبت نام شرکت کنندگان بین المللی بدون تمدید و با توجه به مهلت اعلام شده اولیه صورت می پذیرد.

پنجمین دوره این رویداد بین المللی در شش بخش با موضوع آزاد تک رنگ، موضوع آزاد رنگی، موضوع شهر، موضوع خلاقه، موضوع گردشگری و موضوع تلفن برگزار مي شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه متن کامل فراخوان این دوره می توان به آدرس پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.Khayyam.Photo  مراجعه کرد.

جشنواره بین المللی عکس خیام تنها جشنواره داخلی زیر نظر فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (FIAP) و (PSA) است و عکس هاي راه يافته به آن ضمن ثبت در آرشیو FIAP  و PSA بنام عکاس، براي دريافت القاب FIAP و PSA نیز محاسبه خواهد شد. دوره های پیشین این رویداد عنوان پر شرکت کننده ترین جشنواره ایرانی را به دست آورد.

این جشنواره تنها جشنواره داخلی محسوب می شود که تعداد شرکت کنندگان خارجی آن در دوره های پیشین از شرکت کنندگان داخلی بیشتر بود. همچنین آثار برتر دوره های گذشته در ۳۲ شهر و ۵ قاره از جمله در چین، پرپنیان فرانسه، لوگزامبورگ، یونان، ایتالیا، اسپانیا، آرژانتین، آفریقای جنوبی، ترکیه، عمان و چندین کشور دیگر به نمایش گذاشته شد.

پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس خیام دی ماه ۱۳۹۶ با دبیری علی سامعی (نماینده فیاپ در ایران) و با هدف ارتقای سطح عکاسی و گفت‌وگوی بصری میان عکاسان ایران و جهان و به منظور بزرگداشت حکیم عمر خیام، توسط نمایندگی فیاپ در ایران یعنی کلوپ عکس فوکوس – وابسته به موسسه فرهنگی هنری “خانه هنر خیام”- برگزار می شود

 آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *