تور مجازی نمایشگاه «همراه طبیعت ایران» در تبریز

نمایشگاه عکس «همراه طبیعت ایران» از ۱۶ الی ۱۹ دی ماه با  حضور عکاسان برجسته کشوری و بین‌المللی در گالری مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن تبریز برگزار شد.

به گزارش آذفوتو، در این نمایشگاه  ۳۰ فریم عکس در قطع ۷۰*۱۰۰ روی پارچه کنواس آلمان، به همراه سرتیفیکیت به عنوان شناسنامه اثر به نمایش گزارده شد و کتاب آثار در قطع خشتی با ۳۸ صفحه تمام رنگی ارائه گردید.

در این نمایشگاه آثاری از استاد کریم متقی، عباس عرب‌زاده، برديا سعادت، علی شکری، علیرضا دروچی، پیمان حامدی بهتاش، سونا مؤیدزاده، مسعود طالبی، وحید دل‌سعید و فرشید احمدپور به معرض نمایش و فروش گذاشته شد.

کتاب عکس « همراه طبیعت ایران » به کوشش فرشید احمدپور، با موضوع طبیعت چهار فصل کشور به شماره شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۹۷۱۳۶-۷-۷ در ۷۲ صفحه در قطع … ، طراح گرافیک: فرشید احمدپور، ناظر فنی چاپ: مهرداد ربیع لاله ، در شرکت چاپ مهر رایان تبریز، با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه به قیمت بیست وپنج هزار تومان/ ۲۵۰.۰۰۰ ریال چاپ شده و جهت معرفی و ارایه در اختیار « آذفوتو » قرار گرفته است.

در صورت تمایل به سفارش و دریافت نسخه ای از این تالیف به  « ایـنـجـا » کلیک کنید.

برای بازدید مجازی از این رویداد فرهنگی تور مجازی توسط جلال سجودی ساخته شده و به حضورتان تقدیم می‎گردد.

همراه طبیعت ایران Along With The Nature Of IRAN

Result

برای مشاهده تور به صورت تمام صفحه اینجا را ببينيدجلال در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده و به زبان های انگلیسی و ترکی استانبولی مسلط است. به عکاسی و ترجمه علاقه دارد و در عکاسی ژانر های منظره و معماری را دوست دارد. از به اشتراک گذاشتن مطالب جدید با دیگران لذت می برد. ساخت تورهای مجازی سایت نیز کار اوست. برای تماس با جلال روی لینک های زیر کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *