جدول برنامه های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان شامل کارگاهها، نشست های تخصصی، نمایش فیلم و نگاه شخصی منتشر شد.

جدول برنامه های ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان منتشر شد

به گزارش روابط عمومی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، در این دوره همایش ۲۸ برنامه در بخش نگاه شخصی، ۱۳ کارگاه تخصصی و ۱۶ نشست و سخنرانی برگزار می شود و پنج فیلم نمایش داده می شود.

ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ساعت ۱۸ چهارشنبه ۱۵ آذرماه در خانه هنرمندان ایران با گشایش نمایشگاه عکس انجمن عکاسان سینمای ایران، انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، انجمن عکاسان تبلیغاتی و صنعتی ایران، انجمن عکاسی میراث فرهنگی، انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و انجمن عکاسان خانه تئاتر و نمایشگاه عکس استان های خراسان و آذربایجان غربی آغاز می شود.
در دومین روز همایش در روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه کارگاه فضاسازی استودیو با نورهای لوکی (یدالله ولی زاده) ساعت ۱۰ تا ۱۲ و کارگاه مراحل پست پروداکشن در عکس های فضاسازی تبلیغاتی (ساسان پناهی) ساعت ۱۲ تا ۱۴ برگزار می شود. نشست زنان و عکاسی جنگ در ایران با حضور مریم کاظم زاده، فرهاد سلیمانی و رضیه غبیشی ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰، نمایش فیلم “زمان مناسب، مکان مناسب” به کارگردانی کریس رود لی ساعت ۱۶:۴۵ و نشست زنان و عکاسی جنگ در جهان با حضور اسماعیل عباسی و مریم کهوند ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ برنامه های دیگر دومین روز همایش در روز پنجشنبه است.
در بخش نگاه شخصی در روز پنجشنبه ۱۶ آذرماه، آریادخت جهانبخشیان با عنوان “گلی” از بوشهر ساعت ۱۵:۳۰، مریم آل مومن دهکردی با عنوان “سلیمان، مهناز و علی” از شهرکرد ساعت ۱۶:۳۰، شقایق مرادیان نژاد با عنوان “جغرافیای نیلی” از تهران ساعت ۱۷:۳۰ و کیارنگ علایی با عنوان “نمایشگاه اربن” از مشهد ساعت ۱۶:۳۰ تجربه های خود را در بخش نگاه شخصی بیان می کنند.
ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان ۱۵ تا ۲۴ آذرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *