جشنواره زمستانی، جشنی برای شبهای سرد تبریز است

جشنواره زمستانی، جشنی برای شبهای سرد تبریز است

  برگزاری جشنواره زمستانی تبریز گامی موثر از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برای غنی سازی شبهای طولانی زمستانی و جلب رضایت شهروندان تبریزی است.

جشنواره زمستانی، جشنی برای شبهای سرد تبریز است

جشنواره زمستانی، جشنی برای شبهای سرد تبریز است

 حسین آذرنیا در نشست خبری این سازمان با بیان این مطلب گفت: هدف از برگزاری این جشنواره دور کردن مردم از زندگی پراسترس ماشینی و افزایش صمیمیت در میان شهروندان با عنایت به ایجاد فضای سازنده خانوادگی است.

وی افزود: جشنواره های این چنینی فرصتی است که بتوانیم با همشهریان خود در شب های زمستان با هم باشیم و لحظاتی ناب را خارج از فضای آپارتمان نشینی تجربه کنیم و این مساله برای تلاشگران فرهنگی شهر تبریز از اهمیت خاصی برخوردار است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری با اشاره به ویژگی های این جشنواره تصریح کرد: خوشبختانه استقبال مردم بخصوص در مناطق محروم تبریز از جشنواره زمستانی بسیار خوب بوده و امیدواریم این جشنواره به عنوان «زمستانی» بسنده نکرده و به یک خط فرهنگی تبدیل شود.

آذرنیا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تفاهم نامه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز و  اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس عنوان کرد: این سازمان تقبل کرده که هر ماه یک عنوان کتاب دفاع مقدس رونمایی شده و به علاقه مندان توزیع شود.

گفتنی است نشست خبری مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همزمان با آغاز ثبت نام حضوری هفتمین جشنواره ملی عکس فیروزه برگزار شد.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *