خلق پرتره های زیبا با استفاده از جعبه همبرگر و دوربین آیفون!

فیلیپ اشارو نام هنرمندی فرانسوی است که به تازگی با کمترین امکانات ممکن (جعبه همبرگر و دوربین آیفون)، مجموعه‌ای از پرتره های زیبا و حرفه را ثبت کرده است.

اشارو با این کار قصد داشته است تا به علاقه‌مندان عکاسی نشان دهد که برای ثبت پرتره های زیبا و تصاویر حرفه‌ای و چشم‌نواز نیاز به تجهیزات پیشرفته عکاسی نیست و با استفاده از یک مقوای همبرگر و دوربین آیفون هم می‌تواند تصویربرداری حرفه‌ای انجام داد.

این هنرمند فرانسوی عنصر اصلی فعالیت حرفه‌ای و موفق را پیش از هر چیز،‌ خلاقیت و به کارگیری قوای فکری برای آزمایش ایده‌های نو معرفی کرده است. البته علاوه بر تصاویر خام اولیه، تکنیک‌های فتوشاپ هم برای بهبود آثار نهایی استفاده شده‌اند؛ اشارو اعلام کرده است که برای ویرایش این پرتره های زیبا از اپلیکیشن‌های VSCO ،Photoshop FIX و Lightroom Mobile که همگی برای تلفن‌های همراه توسعه داده شده‌اند،‌ استفاده کرده است.

اما همانطور که عکاسان حرفه‌ای می‌دادند،‌ بدون نورپردازی مناسبی که این هنرمند با استفاده از وسایلی ساده آن را فراهم کرده است، خلق چینی آثار شگفت‌انگیزی ممکن نیست. در ادامه شما را به دیدن مراحل اولیه آماده‌سازی وسایل نورپردازی و محصول نهایی این پروژه دعوت می‌کنیم:

منبع: boredpanda
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *