در قم برای کرمانشاه «درست میشه همه چی»

بیست و پنجم‌ آذر نمایشگاه گروهی عکس از زلزله‌زدگان استان کرمانشاه با عنوان «درست میشه همه چی» با هدف جمع آوری کمک‌های نقدی برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه، در نگارخانه شهید کلهری قم گشایش می‌یابد.

مهدی بخشی سورکی، محمدرضاپیمان، محمدرضا جباری، محمد رفیعی موحد، احمد ظهرابی، محمدمهدی ورال و حسین یاراحمدی عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

در توضیح این نمایشگاه آمده است:
«در میانه ترین روزهای سرد پاییزی ساعت کمی گذشته از تاریکی

یک ربع مانده تا ده بشود تا شب، شب شود و در زیر سقفی محکم، پدری، مادری، دختری، پسری و ناگهان دل خانه ای میلرزد ساعت حوالی ده شب پدری، مادری، دختری، پسری و ناگهان سقفی که دیگر نیست. و این خورشید صبح چه غم انگیز و سر افکنده از میان کوه ها قامت بر جهان می گشاید. در گوشه ای کودکانی یافتیم مبهوت رو به آواری از خاک، فارغ از شبی که تا صبح با بی رحمانه ترین ترس دنیا سپری شده بود و خواستیم در قابی رو به دوربین ما بخندند تا بگوییم زندگی هنوز جاریست! از میانشان صدایی شکسته شکسته و با بغضی معصومانه بیرون خزید: خانِمان ویران شده، به چه چیزی بخندیم!؟»

زمان: ۲۵ الی ۲۷ آذرماه ۱۳۹۶

آدرس نگارخانه شهی کلهری: قم، خیابان شهید کلهری، کوچه۲۳، مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان قمآذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *