در همین حوالی به کرمان می رود

در همین حوالی به کرمان می رود

نمایشگاه عکاسی تنی چند از عکاسان ایرانی با عنوان «همین حوالی۲» از روز جمعه ۲۱ مهرماه جاری در کرمان گشایش می یابد.

در همین حوالی به کرمان می رود

در همین حوالی به کرمان می رود

در این نمایشگاه عکس ها با گوشی تلفن همراه ثبت و ارایه شده و در گالری یادگاران در موسسه فرهنگی هنری یادگاران صنعتی  به مدت یک هفته به نمایش گذاشته خواهد شد.
این نمایشگاه تاکنون در بندرعباس ، اصفهان ، زاهدان ، سنندج به نمایش در آمده و در آینده نیز در چندین شهر دیگر از استان های کشور به نمایش خواهد درآمد.
در دوره نخست این نمایشگاه که در سال ۹۵ برگزار شد آثار چهار جوان مستعد در زمینه عکاسی با تلفن همراه به نام های: مهدی دادی زاده، حسین پیغامی، مجید فیروزی و کیومرث خوش صفت به انتخاب آثار و نمایشگاه گردانی مهدی ناظری به نمایش عموم در آمد . مهدی ناظری در سال ۹۶ تصمیم به گسترش این نمایشگاه سالیانه گرفت و تعداد هنرمندان را در این نمایشگاه افزایش داد .
در همین حوالی۲ از عکاسان مطرح کشور نیز به عنوان هنرمند دعوت به همکاری شده و در این نمایشگاه ۱۶ عکاس حضور دارند.
عکاسان صاحب اثر در نمایشگاه عکس« همین حوالی۲ » مجید سعیدی از تهران، رومین محتشم از ارومیه، شادی قدیریان از تهران، جلال شمس آذران از تبریز، مهدی رضوی از مشهد، صادق سوری از زاهدان، سیوا شهباز از تهران، میلاد صفابخش از کرمان، مهران مافی بردبار از قزوین، الناز امینی از کرج، خشایار جوانمردی از رشت، بهاره محمدیان از تهران، امیررضا دهقانی از بندرعباس، مهدی دادی زاده از بندرعباس، محمدهادی دادی زاده از بندرعباس و کیومرث خوش صفت از بندرعباس می باشند.
نمایشگاه عکس «همین حوالی۲» ساعت ۱۷ روز پنجشنبه ۲۱ مهرماه ۹۶ در نگارخانه یادگاران گشایش می یابد و تا ساعت ۲۰ ادامه خواهد یافت. علاقمندان می توانند تا روز پنجشنبه ۲۷ مهرماه  همه روزه غیر از دوشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ از عکس های این نمایشگاه دیدن کنند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *