سه ورکشاپ عکاسی از کاوه فرزانه در اردبیل

سه ورکشاپ عکاسی معماری، عکاسی ورزشی و ترکیب بندی در عکاسی، با حضور: کاوه فرزانه در اردبیل برگزار می شود.

این ورکشاپ ها، بصورت تئوری و حرفه ای با حضور؛ کاوه فرزانه عکاس مطرح کشوری به مدت سه روز ۲۸ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۶ در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل به منظور افزایش دانش و مهارت هنرمندان و علاقمندان در زمینه عکاسی و آشنایی با اصول اولیه آن به منظور ثبت بهتر تصاویر، برگزار می گردد.

ورکشاپ عکاسی معماری (۲۸ اذرماه)، ورکشاپ ترکیب بندی در عکاسی (۲۹ آذرماه) و ورکشاپ عکاسی ورزشی (۳۰ اذرماه) در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل و به همت؛ اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان و اداره کل ورزش و جوانان استان، برگزار خواهد شد.
گفتنی است؛ شرکت در این ورکشاپ ها برای دانشجویان و هنرجویان عکاسی با ۱۵ درصد تخفیف ارائه می گردد. و سایر علاقمندان نیز با پرداخت هزینه ۴۰ هزار تومان، می توانند در آن حضور یابند. ضمنا؛ به شرکت کنندگان در این ورکشاپ ها، گواهی شرکت از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، اهدا خواهد شد.
کاوه فرزانه؛ متولد ۱۳۴۶ در مهآباد و عضو هیئت مدیره انجمن عکاسان میراث فرهنگی، دو دوره عضو هیئت مدیره انجمن عکاسان نگاه، است و تاکنون کارگاه های زیادی از جمله؛ عکاسی طبیعت، كلاس تصویرگری در آثار مولانا با نگاهي عرفاني، استودیوم – پونکتوم، تئوری گشتالت، مدیریت چشم و ذهن، عکاسی از طبیعت و منظره، اخلاق و ادبیات در عکاسی، مبانی سواد بصری و ترکیب بندی، رفتار شناسی روش های زیست در طبیعت و… در سراسر ایران برگزار کرده است. همچنین داوری پنجمین جشنواره دوربین دات نت در بخش سفر و ایرانگردی، داوری دومین دوره مسابقه عکاسی از پدیده های فیزیکی، چهارمين جشنواره عكس عاشورايي، سومین دوره مسابقه ی عکاسی از پدیده های فیزیکی، مسابقه عکاسی انجمن آلزایمر ایران، مسابقه اولین دوسالانه عکس نور و نگاه حوزه هنری استان البرز و چندین جشنواره دیگر، شرکت در بیش از ۵۰ نمایشگاه گروهی و انتشار کتاب های «عکاسی ماکرو»، «از آشوب ادراک تا ستایش عکس» در سه جلد و فعالیت های دیگر را نیز در کارنامه خود دارد.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *