سومین نمایشگاه عکس دید شگفت انگیز کودکان

سومین نمایشگاه عکس دید شگفت انگیز کودکان در تبریز

اوست خالق
دو سال سپری گشت و در دومین پاییز، تپش دلهای پاک و لرزش دستهای کوچکشان پشت دریچه دوربین تنها گواه لحظات تلاش و تکاپوی درونی شان بود. زلال جاری نسیم بهار، کمال و پختگی تابستان، رنگین کمان زمینی خزان و سوز زمهریر زمستان نیایشهای پاک دیدگانشان را به تماشا نشست و نگاه های معصومانه لحظاتی از این دنیای فانی را در قاب دوربین هایشان ماندگار کردند؛ ما چشم به دیده هایشان دوختیم تا نادیده ها و ناگفته های دنیای کودکی و نوجوانی خود را از با زبان تصویر بگویند و دیگربار اکتشافات دنیای رنگی و گاهاً غیر متعارف خویش را با جعبه ای جادویی به ثبت برسانند و با شما به اشتراک بگذارند.

سومین نمایشگاه عکس دید شگفت انگیز کودکان

سومین نمایشگاه عکس دید شگفت انگیز کودکان

و اکنون با احترام ماحصل تلاشهای هنرآموزان ۹ تا ۱۳ ساله انجمن هنر عکاسی را تقدیم نگاه های گرم و مهربان شما میداریم. وعده دیدار ما مراسم افتتاحیه «سومین نمایشگاه عکس دید شگفت انگیز کودکان» مورخه ۹۶/۰۹/۰۸ راس ساعت ۱۷ در گالری انجمن هنر عکاسی استان واقع در مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن تبریز.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *