طی آیینی از کتاب «حب الحسین» اثر سعید قاسمی رونمایی شد

طی آیینی از کتاب «حب الحسین» اثر سعید قاسمی رونمایی شد

عصر روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه طی آیینی از کتاب عکس «حب الحسین» و فیلم فعالیت موکب شهدای ارسباران اثر سعید قاسمی در سالن تبلیغات اسلامی رونمایی شد.

در این آیین که با حضور امام جمعه، فرماندار و حاج آقا داداشزاده مسئول موکب استان آذربایجان شرقی وجمعی از شهروندان و مدیران ادارات شهرستان اهر برگزار شد، همچنین از خادمان موکب اربعین شهدای ارسباران تقدیر شد.

کتاب عکس «حُبُّ الحسین» مجموعه عکس های فعالیت موکب اربعین شهدای ارسباران در شهر سامرا و عظمت و شکوه پیاده روی زائرین اربعین حسینی در قاب دوربین سعید قاسمی عکاس اهری است.

این کتاب در قطع خشتی با ۱۶۷ صفحه و با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه از سوی انتشارات شمیسا در اهر منتشر شده است.

طی آیینی از کتاب «حب الحسین» اثر سعید قاسمی رونمایی شد

کتاب «حُبُّ الحسین(ع)» با حمایت مالی دفتر امام جمعه شهرستان اهر و ستاد موکب اربعین شهدای ارسباران و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنر عکاسی شهرستان اهر منتشر می شود.

همچنین فیلم فعالیت موکب اربعین شهدای ارسباران در شهر سامرا که به مدت ۴۰ دقیقه با تهیه کنندگی و کارگردانی سعید قاسمی و تدوین و مونتاژ استودیو سانیار فیلم اهر در این آیین رونمایی شد.لازم به ذکر است که این کتاب عکس اولین کتاب تصویری در اهر بود که چاپ و منتشر شد.

طی آیینی از کتاب «حب الحسین» اثر سعید قاسمی رونمایی شد

سعید قاسمی عکاس اهری متولد ۱۳۵۶ عضو هیئت مدیره انجمن عکاسی اهر وانجمن عکاسان ایران می باشد که دارای چندین مقام کشوری درکارنامه خودش دارد.

طی آیینی از کتاب «حب الحسین» اثر سعید قاسمی رونمایی شدسایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *