از گرفتن این جایزه خیلی خوشحالم اما خیلی دوست دارم در حوزه بازیگری هم موفقیت‌هایی را کسب کرده و جایزه بگیرم

عکاسی بر بازیگری‌ام تاثیر گذاشته است

مهسا علافر که جایزه سوم بخش عکاسی جشنواره هنر ایران را دریافت کرده ضمن ابراز خرسندی از دریافت این جایزه آرزو کرد در بازیگری هم جایزه بگیرد.
مهسا علافر بازیگر و برگزیده بخش عکس جشنواره هنر ایران در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: رشته تحصیلی من عکاسی است و به این رشته خیلی علاقه‌مند هستم هرچند بازیگری برایم اولویت دارد، اما به دلیل علاقه‌ای که به عکاسی دارم و همچنین با این هدف که از رشته اصلی‌ام خیلی فاصله نگیرم در بخش عکاسی جشنواره هنر ایران شرکت کردم.

وی ادامه داد: رشته اصلیم عکاسی مستند است که در ایران چندان به آن بها داده نمی‌شود اما من قصد دارم به صورت شخصی به این کار ادامه دهم حتی فکر می‌کنم نگاهم به دوربین در بازیگری‌ام هم تاثیرگذار بوده است.

علافر با اشاره به اینکه در جشنواره هنر ایران دو بخش عکاسی و نقاشی وجود داشت، توضیح داد: در بخش عکاسی این جشنواره دو بخش داوری مردمی و داوری استادان عکاسی وجود داشت که من توانستم رتبه سوم بخش داوری عکس توسط استادان را کسب کنم.

وی با اعلام اینکه اختتامیه جشنواره جمعه ۱۵ دی ماه در گالری هپتا برگزار شد، گفت: حمایت مالی جشنواره را چند گالری و موزه هنرهای معاصر تهران برعهده دارند و تلاش دارند آثار منتخبان این جشنواره همزمان در پاریس و تهران نمایش داده شود.

این هنرمند جوان اظهار کرد: علاوه بر تندیس جشنواره هنرهای ایران، از این پس آثار منتخب جشنواره در برنامه‌ها و اپلیکیشین‌هایی که برای حمایت هنرهای تجسمی فعالیت می‌کنند تبلیغ خواهد شد.

وی در پایان گفت: از گرفتن این جایزه خیلی خوشحالم اما خیلی دوست دارم در حوزه بازیگری هم موفقیت‌هایی را کسب کرده و جایزه بگیرم.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *