پوستر ششمین دوره ۱۰ روز با عکاسان

عکاس افغانستانی اسارت مدرن را نمایش می دهد

نشست های نشر عکس، شیوه های تدریس عکاسی و بررسی پایان نامه های عکاسی در پنجمین روز ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان یکشنبه ۱۹ آذرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

به گزارش آذفوتو به نقل از روابط عمومی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، در پنجمین روز این همایش کارگاه رابطه ایده پردازی با محل ارائه عکس تبلیغاتی با حضور داریوش کیانی ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز یکشنبه ۱۹ آذرماه در کالری شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

نشست معرفی روش های تدریس عکاسی در دانشگاه دورتموند و دانشگاه هنر تهران با حضور محمد خدادادی مترجم زاده و مهدی مقیم نژاد ساعت ۱۵ ، نشست نشر عکس با حضور اسماعیل عباسی، معصومه اکبری(نشر سیب سرخ) و سیوا شهباز(فصلنامه عکاسی) ساعت ۱۶:۴۵ و نشست بررسی موضوع پایان نامه های کارشناسی ارشد عکاسی در ایران با حضور حسین چنعانی و محمد مهدی رحیمیان ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه ۱۹ آذر در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
در بخش نگاه شخصی پنجمین روز ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، مجید حجتی از اصفهان با عنوان “سکوت آباد” ساعت ۱۵:۳۰، آرمین امیریان از اصفهان با عنوان “ائتلاف” ساعت ۱۶:۳۰، فاطیما حسینی از افغانستان با عنوان “اسارت مدرن” ساعت ۱۷:۳۰ و کورش ادیم از تهران با عنوان “عدم قطعیت” ساعت ۱۸:۳۰ تجربه های و نگاه خود را در عکاسی بیان می کنند.
روابط عمومی ششمین همایش ده روز با عکاسانآذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *