فراخوان استثنائی و بزرگ گروه هنری رسم

فراخوان استثنائی و بزرگ گروه هنری رسم

گروه هنری رسم جهت شرکت در نمایشگاه گروهی مجازی عکس در تهران، با شرایط استثنائی فراخوان داد.

سمیرا صفاری مدرس دانشگاه ،گرافیست و مدیر مسئول گروه هنری رسم بااشاره به برگزاری نمایشگاه گروهی مجازی بیان نمود: این رویداد شامل نمایشگاه عکس «به رسم شکر» می شود. ظرفیت شرکت در نمایشگاه محدود بوده و  به راهیافتگان گواهی دو زبانه اعطا خواهد شد.

صفاری، کیوریتور رویداد بیان نمود که موضوع نمایشگاه، در دو بخش آزاد و ویژه می باشد. موضوع بخش ویژه نمایشگاه عکس «به رسم شکر»، آیین ها،ادیان و مذاهب، اطعام ایتام، نذورات،  زیارت، اماکن مقدس و … می باشد.

این مدرس دانشگاه افزود: تکنیک و شرایط سنی، آزاد است. شرکت‌کننده در نمایشگاه به عنوان مالک اثر شناخته می‌شود و مسئولیت هر گونه ادعا درباره مالکیت اثر از عهده رویداد خارج و برعهده ارسال‌کننده است.

سمیرا صفاری ادامه داد: کلیه داوران این رویداد مدرسین و متخصصین در سطح کشور بوده و عبارت اند از سارا خبیر و مسعود صفرنیا، یونس دهقانی و سمیرا صفاری می باشند.

مهلت واتس اپ آثار ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ می باشد. گروه هنری رسم از هنرمندان و هنردوستان ارجمند دعوت می نماید که آثار خود را جهت شرکت در نمایشگاه گروهی تهران در نزدیک ترین زمان ممکن به شماره ۰۹۳۶۵۱۰۱۰۲۶ واتس اپ نمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۳۶۵۱۰۱۰۲۶ تماس حاصل فرموده و به نشانی سایت گروه هنری رسم  www.rasmgroup.com واینستاگرام: @rasmgroup
https://instagram.com/rasmgroup?igshid=178sum9pp9omj مراجعه نمایند.سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *