قرار نیست در «تبریز ۲۰۱۸» کوه‌ها را جابه‌جا کنیم!

قرار نیست در «تبریز ۲۰۱۸» کوه‌ها را جابه‌جا کنیم!

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز: !

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: رویداد تبریز ۲۰۱۸ یک فرصت است برای شناساندن تبریز به جهان و ما می‌بایست از این فرصت و بستر نهایت استفاده و سود را ببریم.

AZPHOTO News Analytics Portal Of Iran Photography © 2008-2017 - Photo: Mina Noei Noshahr

AZPHOTO News Analytics Portal Of Iran Photography
© ۲۰۰۸-۲۰۱۷ – Photo: Mina Noei Noshahr

به گزارش روابط عمومی اولین جشنواره عکس مستند تبریز، محمدحسین حسن‌زاده شامگاه چهارشنبه در اختتامیه جشنواره سراسری عکس مستند تبریز که در تالار استاد صیامی مجتمع ۲۲بهمن تبریز برگزار شد، اظهار کرد: قرار نیست برای سال ۲۰۱۸ کوه‌ها را جابه‌جا کنیم و از همان اول نیز چنین هدفی تعریف نشده بود.

وی اضافه کرد: رویداد تبریز ۲۰۱۸ یک فرصت است برای شناساندن تبریز به جهان و ما می‌بایست از این فرصت و بستر نهایت استفاده و سود را ببریم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تبریز تاکید کرد: شهرداری را همه به عنوان دستگاه خدمت‌رسان می‌شناسند درحالی که شهرداری در تمام مسائل مربوط به شهروندان دخیل و  اثرگذار است.

حسن‌زاده اعلام کرد: ورود شهرداری تبریز در رویداد تبریز ۲۰۱۸، قطعا اتفاقی خوب است و با برنامه‌های مختلف قرار است بار اصلی این رویداد را که اجتماعی و فرهنگی است در کنار دیگر دستگاه‌های متولی بر عهده بگیریم.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: تبریز ۲۰۱۸ می‌تواند ایده‌های منجمدشده در حوزه شهر را آب کند و برای آبادانی و توسعه شهرها، مسیرهای جدیدی پیش روی مدیران قرار دهد.

وی در پایان با بیان اینکه برگزاری جشنواره عکس مستند تبریز حرکتی ارزشمند در راستای تحکیم هویت و تاریخ این سرزمین است، خاطرنشان کرد: سازمان پارک‌ها و فضای سبز هرچند مسئولیت حفظ و توسعه فضای سبز شهر را برعهده داد اما همواره خود را در کنار هنرمندان می‌داند و حمایت می‌کند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *