مستر کلاس “گفتاری درباره ماهیت عکاسی” با حضور “مجید شقایی فلاح”

مستر کلاس «گفتاری درباره ماهیت عکاسی» با حضور «مجید شقایی فلاح» در زابل برگزار می شود.

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری نی زار گفت: مستر کلاس «گفتاری درباره ماهیت عکاسی» با حضور مجید شقایی فلاح از سوی موسسه فرهنگی هنری نی زار در زابل برگزار می شود.
مهدی کشته گر در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: در این نشست تخصصی یک روزه موضوعات شناخت رسانه عکاسی، ذهنیت و خلق اثر هنری، دلالت و معنا در عکاسی و مصادیق نگاه عکاسانه و تحلیل آثار مطرح می شود.
وی اظهارداشت: این کارگاه پنج شنبه ۲۹ آذرماه در موسسه فرهنگی هنری نی زار واقع در خیابان فردوسی، روبروی فردوسی چهلم با حضور علاقمندان به هنر عکاسی برگزار می شود.
مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری نی زار تصریح کرد: علاقمندان می توانند چهارشنبه ۲۸ آذر برای شرکت در مسترکلاس «گفتاری درباره ماهیت عکاسی» با «حامد غلامی» مدیر این نشست هماهنگی لازم را انجام دهند.
وی گفت: هزینه شرکت در این نشست تخصصی ۵۰ هزار تومان است و در پایان به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زابل و موسسه فرهنگی هنری نی زار اعطا می شود.
کشته گر بیان کرد: “مجید شقایی فلاح” مدرس این نشست تخصصی یک روزه از اعضای انجمن عکاسان ایران بوده، که از عکاسان و مدرسان عکاسی و مجسمه‌سازی در دانشگاه‌های هنر سطح کشور می باشد، وی که سابقه‌ی حضور در جشنواره ها و نمایشگاه های داخلی و خارجی بسیاری را دارد، توانسته کسب جوایز ملی و بین‌المللی بسیاری را در کارنامه ی خود داشته باشد.

شناخت رسانه عكاسی
ذهنيت و خلق اثر هنرى
دلالت و معنا در عکاسی
مصاديق نگاه عكاسانه و تحليل آثار

زمان: روز پنج شنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۸
مکان: زابل، خیابان فردوسی، روبروی فردوسی ۴۰، موسسه فرهنگی هنری نِی‌زار
با ارائه گواهی‌نامه معتبر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
ثبت نام: ۰۹۱۵۸۵۰۸۲۴۱ (مدیر مستر کلاس: آقای حامد غلامی)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *