معرفی هیئت داوران جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هشترود اعضای هیات داوران جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم را معرفی کرد.

“رقیه زارع” گفت: این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و مقاومت و همچین ارج نهادن به رشادت‌ ها و فداکاری ‌های مدافعان حرم در محورها و موضوعاتی شامل نقش تأثیرگذار رهبر معظم انقلاب در هدایت محور مقاومت، ترسیم چهره زیبای مدافعان و شهدای مدافع حرم، نقش ایران و حزب‌ الله در محور مقاومت، نمایش مقاومت مردم سوریه، عراق، یمن و فلسطین در برابر گروه ‌های تروریستی و اشغالگران، ترسیم چهره حامیان تروریست ‌ها نظیر آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و عربستان و ترسیم چهره گروه ‌های تروریستی منطقه نظیر داعش و جبهه النصره برگزار می شود.
وی افزود: جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم به یاد شهید مدافع حرم هشترودی «اسماعیل کریمی اصل» در پنج رشته عکس، نقاشی، شعر، فیلمنامه و نمایشنامه ‌نویسی برگزار می شود. و امور ارزیابی و داوری آثار با حضور اساتید و هنرمندان رشته های مرتبط انجام خواهد شد.

هیئت داوران بخش عکس:
هادی فائزی، بهزاد پروین قدس، و محمد عباس زاده.

هیئت داوران بخش نقاشی:
مرتضی شریفی، محمد بطحائی و علی حسین امینی.

هیئت داوران بخش شعر:
علی حاجی بلند، محمد شکری فرد و علی شهودی.

هیئت داوران بخش فیلمنامه:
علی اکبر افتخار، حسین مهدی زاده و قربانعلی طاهرفر.

هیئت داوران بخش نمایشنامه:
شهرام خدایی، شهرام خزرایی و فرزاد تقی لر.

براساس این گزارش، در بخش عکس هر عکاس می تواند ١٠ قطعه تک عکس در موضوعات جشنواره ارسال کند و در بخش شعر نیز علاقه مندان می توانند اشعار خود را با محوریت موضوعات جشنواره ارسال کنند.

همچنین در بخش نقاشی هر هنرمند می تواند سه اثر تولیدی را با تکنیک آزاد و در اندازه ٥٠*٧٠ ارسال و همچنین در بخش نمایشنامه نویسی و فیلمنامه نویسی هر هنرمند می تواند سه اثر را از فیلمنامه ها و نمایشنامه هایی که تاکنون از آن نمایش یا فیلمی ساخته نشده و یا در جایی چاپ نشده است را با تایم تقریب ١٥ دقیقه به دبیرخانه ارسال کند.

علاقه مندان می توانند آثار خود را تا سی ام آذرماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرستان هشترود، خیابان امام، رو به روی حوزه علمیه برادران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ هشترود ارسال کنند.

جشنواره یاد شده با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود، فرمانداری هشترود، بسیج هنرمندان استان و ناحیه مقاومت سپاه هشترود برگزار می شود.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *