معرفی هیات انتخاب و داوری بخش عکس جشنواره منطقه‌ای «اروند»

اسامی هیات انتخاب و داوری بخش عکس پنجاه ‌و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» اعلام شد.

 ساعد نیک‌ذات، شادی قدیریان و امیر جوزدانی به‌ عنوان هیات انتخاب و داوری بخش عکس پنجاه‌ و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» – آبادان، معرفی شدند.

جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» با هدف حمایت از تولیدات حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای هنرجویان استان‌های سراسر کشور، شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی در خارج از مرکز، تثبیت جایگاه فیلم کوتاه به عنوان یکی از مقوله‌های مهم فرهنگی و ارتباط هرچه بیشتر میان مسئولان استانی و ستاد مرکزی سینمای جوانان ایران در راستای همکاری‌های دوجانبه برگزار می‌شود و علاقه‌مندان در سه بخش مسابقه­ فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس به رقابت خواهند پرداخت. ۱۱۵۹ تک عکس و ۷۸ مجموعه عکس در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

پنجاه‌ و هشتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند»، سوم تا ششم دی‌ماه سال‌جاری در استان خوزستان، شهر آبادان و با حضور استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و خوزستان توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند برگزار می‌شود.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *