مهدی مرادپور: فیروزه فرصتی برای دیدن تبریز

مهدی مرادپور: فیروزه فرصتی برای دیدن تبریز

 شرکت کننده هفتمین جشنواره ملی عکس فیروزه این جشنواره را فرصتی برای دیده شدن و ثبت زوایای پیدا و پنهان شهر تاریخی تبریز می داند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، مهدی مرادپور عکاس شرکت کننده در هفتمین جشنواره ملی عکس فیروزه با بیان این مطلب گفت: جشنواره عکس فیروزه جشنواره بزرگی است که با استمرار و پیگیری در برگزاری، ابهت خاصی به خود گرفته است.

مهدی مرادپور: فیروزه فرصتی برای دیدن تبریز

مهدی مرادپور: فیروزه فرصتی برای دیدن تبریز

 این عکاس اهل شهر قزوین، جشنواره ملی عکس فیروزه را بهترین جشنواره عکاسی شهری کشور معرفی نمود و افزود: مردم تبریز با دوربین و عکاسی آشنایی دارند و این مساله کمک بسیار مهمی برای عکاسان محسوب می شود.
وی افزود: عکاسی هنری است که با آن می توان حرف دل را در قالب تصویر گفت و با بیننده ارتباط برقرار نمود، و جشنواره فیروزه در این ادوار برگزاری خود این فضا را ایجاد نموده است.

به گفته مرادپور، فیروزه عکاسی حرفه ای را به میان مردم برده و ارتباطی میان مردم تبریز و عکاسان فیروزه به وجود آمده که گویی هر ساله منتظر دیدار هم هستند.

این عکاس قزوینی که پیش از این در دوره های چهارم و ششم جشنواره فیروزه نیز شرکت کرده بود، بازار تبریز و تیمچه مظفریه را از دیدنی ترین مکانهای تبریز برای عکاسی معرفی کرد و از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و دبیرخانه جشنواره به خاطر پیگیری و برگزاری فیروزه تشکر و قدردانی نمود.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *