نشستِ گفتگو با محسن یزدی‌پور در دانشگاه تهران

نشستِ گفتگو با محسن یزدی‌پور در دانشگاه تهران

انجمن علمی دانشجویی عکاسی دانشگاه تهران در راستای تدارم سلسله نشست‌های علمی و هنری و همچنین گفت‌و‎گو با هنرمندان و عکاسان، این بار میزبان محسن یزدی‌پور است.

این نشست با محوریت مرور بر مجموعه آثار و گفت‌وگو پیرامون عکس‌ها، تجربیات، روند شکل گیری ایده‌های هنری یزدی‌پور خواهد بود.

محسن یزدی‌پور متولد سال ۱۳۵۹ و تحصیل کرده در رشته عکاسی، مقطع کارشناسی در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران و کارشناسی ارشد دانشگاه هنر تهران است.
او از سال ١٣٨٠ تا به امروز در نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی متعددی در ایران و سایر کشورها شرکت کرده و جوایز متعددی از جشنواره‌های معتبر را از آن خود کرده است. او همچنین سابقه تدریس در دانشگاه هنر تهران و دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران مرکز و سوره را در کارنامه دارد.

انجمن علمی عکاسی دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بر آن است تا هر ماه تحت جلسه‎ای با عنوان نشست با عکاس، هر بار با حضور یکی از دانشجویان این رشته‎ جلسه‎ای برگزار کند. جلسه نخست با حضور رومینا آغنده برگزار شد.

حضور در این نشست برای تمامی علاقه‎مندان به عکاسی و دانشجویان ممکن است.

مکان برگزاری: دانشگاه تهران- دانشکده هنرهای تجسمی پردیس هنرهای زیبا- نگارخانه تجسمی
زمان برگزاری: ۱۰ آذر ۹۷ – ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۴آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *