پوستر ششمین دوره ۱۰ روز با عکاسان

نشست عکاسی خبری؛ نگاهی به ایران، نگاهی به جهان برگزار می شود

نشست عکاسی خبری، نگاهی به ایران، نگاهی به جهان و نمایش فیلم “شرح یک عکس” از برنامه های هفتمین روز ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان است.

به گزارش آذفوتو به نقل از روابط عمومی ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان، نشست عکاسی خبری، نگاهی به ایران، نگاهی به جهان با حضور مجید رضاییان، عباس کوثری و علیرضا بهرامی ساعت ۱۵ و نمایش فیلم “شرح یک عکس” ساخته ساتیار امامی ساعت ۱۶:۴۵ و نمایش فیلم “نمک زمین” به کارگردانی مشترک ویم وندرس و خولیانو سالگادو ساعت ۱۸:۳۰ برنامه های هفتمین روز ۱۰ روز با عکاسان است که روز سه شنبه ۲۱ آذرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

در بخش کارگاهها، کارگاه تکنیک های چاپ دیجیتال با حضور مهدی رضوی ساعت ۱۰ و کارگاه “عکاسی؛ ثبت لحظه ها، فتوشاپ؛ خلق رویاها” با حضور مژگان پارسا مقدم ساعت ۱۲ در هفتمین روز همایش ۱۰ روز با عکاسان روز سه شنبه ۲۱ آذرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

در بخش نگاه شخصی در هفتمین روز همایش ۱۰ روز با عکاسان فواد اشتری از تهران با عنوان “پلان ناشناخته” ساعت ۱۵:۳۰، ساسان مویدی از تهران با عنوان “صلاح و سروه” ساعت ۱۶:۳۰، عباس عرب زاده از تهران با عنوان “زار” ساعت ۱۷:۳۰ و کیمیا رهگذار از تهران با عنوان “لابیرنت” ساعت ۱۸:۳۰ نگاه شخصی خود را در عکاسی بیان می کنند.

انجمن عکاسی میراث فرهنگی نیز در هفتمین روز ششمین دوره ۱۰ روز با عکاسان نشست علمی را درباره عکاسی میراث فرهنگی با حضور سیمون آیوازیان و علی قلم سیاه ساعت ۱۷:۳۰ روز سه شنبه ۲۱ آذرماه در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران برگزار می کند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *