نشست عکاسی دکتر مصطفی بیلگه ساتکین با موضوع فوتو رپورتاژ در تبریز

به گزارش آذفوتو، گروه اینستاگرامی باخیش کلکتیو و مدرسه هنرهای دیجیتال دید برگزار می کنند:

نشست عکاسی با موضوع فوتو رپورتاژ

مدرس: دکتر مصطفی بیلگه ساتکین مدرس دانشکده هنرهای زیبای مارمارای استانبول

زمان: ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ روز سه شنبه ۷ اسفند ماه ۱۳۹۷

مکان: تبریز، خیابان ولی عصر، فلکه تختی، خیابان تختی غربی، جنب کوچه کامبیز، ساختمان مجتمع فنی تهران

 

در باره مدرس:
مصطفی بیلگه ساتکین – متولد ۱۹۷۸ کشور ترکیه
فعالیت عکاسی خود را از سال ۱۹۹۵ آغاز و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته عکاسی را از دانشگاه هنرهای زیبای ” مارمارا ” ی استانبول دریافت نموده. او دارای مدرک دکترای عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای ” معمار سینان ” استانبول است. وی از سال ۲۰۰۶ در سمت دانشیار در دانشکده هنرهای زیبای ” مارمارا ” مشغول فعالیت آموزشی است.

” مصطفی بیلگه ساتکین ” در چندین نمایشگاه گروهی ملی و بین المللی حضور داشته و نمایشگاه های انفرادی با عنوان ” استانبول سیاه و سفید “، ” مترسک “، کشور بدون زمان: افغانستان ” و “AVM : فروشگاه های مدرن ” برگزار کرده است. فوتورپورتاژهای او که در کشور های ایران، افغانستان، یمن و لبنان ثبت شده است، در آژانسهای معتبر جهانی از جمله: Anadolu Agency , AFP ( Agency France Press) ,Depo و Getty Images منتشر شده است. او در حال حاضر پروژه های عکاسی مستند خود را در برنامه توسعه سازمان ملل متحد دفتر ترکیه ادامه می دهد و پروژه عکاسی سال اخیر وی در مورد دریای خزر می باشد.

هزینه شرکت در این نشست ۳۰۰.۰۰۰ ریال بوده و جهت ثبت نام با دفتر مدرسه هنرهای دیجیتال دید با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۹۰۲۱۸ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰ تماس حاصل فرمایید.

 سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *