نفرات بر‌تر «جشنواره عکاسی موقوفات تهران»

در مراسم اختتامیۀ نخستین فراخوان عکاسی موقوفات تهران، نفرات اول تا سوم این جشنواره معرفی شدند.

پنجشنبه شب و در ابتدای آئین اختتامیه، الهه عزیزی، دبیر این جشنواره آماری از شرکت کنندگان ارائه کرد و گفت: بیش از ۲۰۰۰ عکس از ۲۵ استان کشور دریافت شده است که ۳۵ تصویر برای نمایشگاه انتخاب شده‌اند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین محمد‌زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان تهران، به سخنرانی پرداخت و بر اهمیت برگزاری جشنواره‌های عکاسی برای کمک به ترویج و شناساندن فرهنگ وقف تاکید کرد.

وی افزود: ثبت تصاویر موقوفات در بسیاری از جهات می‌تواند کمک شایانی به شناسایی و معرفی موقوفات ناشناخته داشته باشد و ابزار بسیار خوبی برای لمس تغییرات صورت گرفته و تغییر حالت موقوفه است به طوری که با دیدن و مقایسه تصاویر قدیمی می‌توان تغییرات موقوفات را بهتر مشاهده کرد.

در پایان این مراسم، مرتضی نیکوبذل به عنوان نمایندۀ هیئت داوران به همراه حجت الاسلام محمد‌زاده و الهه عزیزی، لوح و جوایز نفرات اول تا سوم و همچنین نفرات شایسته تقدیر را اهدا کردند.

نفرات برتر اول تا سوم:
نفر اول سید محسن سجادی از استان تهران
نفر دوم مرتضی صدیقی فرد از خراسان رضوی
نفر سوم حمید عزیزی از استان کرمانشاه

نفرات شایستۀ تقدیر:
منتظر بیاتی، مقداد مددی، احسان جزینی، علی مال زیری پاپی، علیرضا رحمانی، محسن سجادی و ثنا پازوکی.

اختتامیه این جشنواره، که داوری آن بر عهده مرتضی نیکوبذل، ساتیار امامی و احسان رافتی بود و دبیری آن را الهه عزیزی بر عهده داشت، در روز پنجشنبه ۲۱ دی ماه در مجموعه زبان پارسی موقوفه دکتر افشار برگزار گردید.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *