نمايشگاه عكس گروهي «هفت نگاه» در تبريز

نمايشگاه عكس گروهي «هفت نگاه» در تبريز

 نمايشگاه گروهي «هفت نگاه؛ مجموعه‌عكس‌هاي منتخبي از دانشجويان عكاسي دانشگاه پيام نور، تبريز» در روز شنبه، ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۵در گالري مجتمع سينمايي ۲۲بهمن تبريز گشايش مي‌يابد.

احمد گل‌محمدي فخري، اسد راستگوي‌سار، رضا جهدي، زهرا خداداده، سميرا آقاويردي، مسعود هدايتي و يلدا شيري عكاسان حاضر در اين نمايشگاه هستند كه مجموعه‌عكس‌هايشان توسط محسن بايرام‌نژاد، مدرس دوره و نمايشگاه‌گردان، انتخاب شده و نمايش خواهد يافت.
مراسم افتتاحيه و رونمايي از كتاب عكس نمايشگاه در ساعت ۱۷ روز شنبه، ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۵ در گالري مجتمع سينمايي ۲۲ بهمن تبريز برگزار خواهد شد.

نمايشگاه عكس گروهي «هفت نگاه» در تبريز

نمايشگاه عكس گروهي «هفت نگاه» در تبريز

در بخشي از مقدمه‌ي نمايشگاه و كتاب عكس مربوطه به‌قلم محسن بايرام‌نژاد چنين آمده است:
«يكي از ايده‌آل‌هاي عكاسيِ جدي و فكرشده، رهايي‌يافتن از بال و پر زدنِ بيهوده جهت خودنمايي و موفقيت‌جويي است. عكاس هدفمندي كه راه خود را بر اساس دغدغه‌هاي شخصي‌اش پي مي‌گيرد، بي‌توجه به حاشيه‌هاي انرژي‌بر، تمركز خود را به اشتراكِ ماحصل زندگي خويش با مخاطب صرف مي‌كند. مخاطب آثار نيز در رابطه‌اي مستقيم، با درك كيستيِ عكاس و چيستيِ دغدغه‌هايش، وي و اثر او را جدي تلقي خواهد كرد. اين نكته‌ي الهام‌بخش، موضوعي‌ست كه بارها در كلاس مذبور برجسته شده و عكاسان حاضر در اين نمايشگاه، در پاس‌داشتِ همين ديدگاه به فعاليت پرداخته‌اند.»
گشايش نمايشگاه: شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ – ساعت ۱۷
بازديد از نمايشگاه تا ۱۸ اسفند ۱۳۹۵(ساعات ۱۶ – ۲۰) ادامه خواهد داشت.
آدرس: تبريز، اول سربالايي وليعصر، گالري مجتمع سينمايي ۲۲ بهمنآذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *