نمایشگاهی از آثار عکاسی محسن حرمی با عنوان "عصر آهن ۲ "

نمایشگاهی از آثار عکاسی محسن حرمی با عنوان “عصر آهن ۲ “

نمایشگاه عکس “عصر آهن ۲ ” با آثاری از “محسن حرمی” در قالب ۱۵ قطعه عکس و با رونمایی از ۵ اثر جدید از روز پنج شنبه ۷ دی ماه ۹۶ در گالری “پویا”در شهر رشت استان گیلان گشایش می‌یابد.

در بخشی از توضیحات این نمایشگاه آمده است :
” انسان عصر مدرن با تمامی داشته هایش هنوز هم محبوب خودش نیست. حتی در یافتن نیمه ی وجودی خویش در کوره راه ترس چادر زده است. همان انسانی که بی محابا به جستجوی دنیایی جدید به کُرات دیگر سـرک می کشد. انسانی که بعد از کشف آهن راههای زیادی ساخت اما هیچ گاه به مقصد نرسید. مدرن ترین دستگاههای محــاسبه ی جهان به کوچکی یک دفتر یادداشت در جیبش است اما همچنان برای محاسباتش ، رادیکال گرفتن را ترجیح می دهد. به روزترین اپلیکشن ها و ابزارها را در دیدن و یافتن دارد اما هنوز تنهاست … به واقع تنــــــــهاست و انسانِ پس از عصر آهن است “.

محسن حرمی متولد آبان ۱۳۶۱ بوده و فارغ التحصیل مهندسی عمران است . او همچنین دانش آموخته ی عکاسی فیلم برداری از کانون سینماگران جوان است و افتخار عضویت در انجمن عکاسان ایران و فدراسیون جهانی عکاسی FIAP را نیز دارا می باشد. او نزدیک به هفت سال است که به طور حرفه یی عکاسی می کند و در سالهای اخیر منتخب بسیاری از جشنواره های داخلی و خارجی بوده است . از حضور داخلی او می توان به نمایشگاه تصویر سال ۱۳۹۶ نمایشگاه دوربین نت سال ۹۵ و عکس منتخب نظام مهندسی استان تهران و … نیز اشاره نمود.

نمایشگاهی از آثار عکاسی محسن حرمی با عنوان "عصر آهن ۲ "

گشایش : ۷ دی ماه ۱۳۹۶ ساعت ۵ بعدظهر
نمایشگاه تا ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۳ / ۱۸ الی ۲۱ برای بازدید علاقه مندان دایر است.
نشانی: استان گیلان شهر رشت
سبزه میدان ابتدای خیابان لاکانی شماره ی ۱۹۶ گالری پویاآذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *