نمایشگاه “باخانه‌مان” در نیاوران برگزار می‌شود

نمایشگاه چندرسانه‌ای “باخانه‌مان” با هدف همدلی با قشر آسیب‌پذیر و بی‌خانمان، از ۱۷ آذرماه در فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

به گزارش آذفوتو نمایشگاه چندرسانه‌ای “باخانه‌مان” با هدف همدلی با قشر آسیب‌پذیر و بی‌خانمان، نشان دادن معضلات اجتماعی و فرهنگی آن‌ها و درخواست از نهادها و انجمن‌های مربوط برای رسیدگی به وضعیت آن‌ها در فرهنگسرای نیاوران گشایش می‎یابد.

در این نمایشگاه که به صورت چیدمان چندرسانه‌ای با همکاری اهالی قلم و هنرمندان از رشته‌های مختلف برگزار می شود عکس‌هایی از دکتر فرزانه آقاپور، کوروش ادیم، پرهام بهادرانی، زهره رحمانی، نیروان رضایی، نسیم شیخ الاسلامی، علی‌اکبر کرمانی‌نژاد، الهام طاهرى، المیرا مجابی، علیرضا مجابی(م.آذرفر) به همراه آثاری از بهبودیافتگان جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها و انجمن پایان کارتن خوابی امید اصفهان در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

آرش فاتح چیدمان نمایشگاه را انجام داده است . همچنین در طول برگزاری این نمایشگاه ویدئو آرتی ساخته فرید حامدی و با بازی احسان صادقى عدل، نازنین دلشادیان نمایش داده خواهد شد . موسیقی این ویدیو آرت را داریوش تقى‌پور ساخته است.

آنیما احتیاط و رهام صفوی نیز صداگذاری این نمایشگاه را بر عهده خواهند داشت.

پیش‌تر گروه باخانه‌مان، در آبان ماه سال جاری رویدادی را با عنوان «خانه ندارد، خواب می‌بیند» برای بررسی آسیب‌های اجتماعی در خانه‌ی سینما برگزار کرده بود.

نمایشگاه چندرسانه‌ای “باخانه‌مان” از ۱۷ تا ۲۰ آذرماه در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ به گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *