نمایشگاه عکس از نگاه من در فرهنگسرای اخلاق

نمایشگاه عکس “از نگاه من ” از روز یکشنبه ۱۹  دی‌ماه ۹۵، ساعت ١۵ در گالری کلک خیال فرهنگسرای اخلاق  گشایش می‌یابد.

‎ در این نمایشگاه ۲۰  عکس از علیرضا توانایی در سایز ۵۰ در ۷۰ و برروی شاسی چاپ گردیده در فضای گالری به نمایش در می‌آید.

تک  عکس‌های این نمایشگاه رویکردی زیباشناسانه به طبیعت شهر تهران دارد .
علیرضا توانایی متولد ۱۳۵۴ و کارشناس ارشد حقوق و وکیل پایه یک دادگستری می باشد که دو سال است که عکاسی را به صورت حرفه ای و خودآموز آغاز کرده است .

این نمایشگاه در صدد آن است که مناظری از شهر  و طبیعت تهران به نمایش بگذارد . همانطور که سعید فداییان ،  در یادداشتی که بر این نمایشگاه نوشته است، در بخشی از آن آورده است:

تهران اگرچه درگیر آلودگی های زیست محیطی و شلوغی بیش از حد  است و زندگی در آن دشوار شده است، اما هیاهو و جنب و جوش آن از یک سو، حضور طبیعت با کوه، آب و درختان و منظر قدیم و جدید آن از سوی دیگر، ویژگی‌هایی است که به تهران زیبایی بخشیده است. هویت تهران امروز و زیبایی آن، واقعیتی است که به تهران زیبایی بخشیده و از همزیستی پایتخت قدیم و جدید با تمام ویژگی‌های امروزین آن شکل گرفته است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا روز ۳۰ دی‌ماه ۹۵ از ساعت ۹ تا ۱۷ به گالری کلک خیال  به نشانی تهران خیابان پیروزی، خیابان شکوفه، خیابان شهید کاظمی، جنب بوستان گلزار، فرهنگ​سرای اخلاق مراجعه فرمایند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *