نمایشگاه عکس تئاتر «متاستاز» در گالری شیرین

نمایشگاه عکس تئاتر «متاستاز» در گالری شیرین

نمایشگاه گروهی عکس تئاتر «متاستاز» از روز یکشنبه یکم اسفندماه ۹۵، ساعت ۱۶ به مدت ۲ روز در گالری شیرین برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که به مناسبت روز «همپا» برگزار می‌شود، ۳۶ عکس از ۲۳ عکاس تئاتر به نمایش گذاشته می‌شود. همپا کسی است که در کنار بیمار مبتلا به سرطان‌ نفس می‌کشد، با او زندگی می‌کند، شب و روزش را با او می‌گذراند و روال عادی زندگی خود را فراموش می‌کند.

نمایشگاه عکس تئاتر «متاستاز» در گالری شیرین

نمایشگاه عکس تئاتر «متاستاز» در گالری شیرین

 هادی نوید، رضا معطریان، سیامک زمردى مطلق، رضا قاضیانی، البرز تیمور زاده، رئوفه رستمی، عاطفه آرانى، بهار نیکپور، بهاره سطانى، ابراهیم سیسان، عماد دولتى، غزاله صداقت، پرنا بهار على، مریم قهرمانى زاده، حانیه زاهد، حسین اسماعیلى، نوید ملکی یگانه، کاوه کرمى، مهسا عظیمى، نغمه ارجمند، خسرو پرخیده، ساینا قادرى و زهرا امیرى از عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

این نمایشگاه تا روز دوشنبه ۲ اسفندماه ۹۵ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری شیرین به‌نشانی تهران،خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک ۵ برپاست.

گفتنی است تمام عواید حاصل از این برنامه صرف گسترش کمپین «علیه متاستاز» برای یادآوری «همپا» خواهد شد. این کمپین وظیفه اصلی خود را متاستاز یا همان گسترش عواطف به همپایان می‌داند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *