نمایشگاه عکس تهران برگزار می‌شود

مهر ماه ۱۳۹۶ گالری شلمان در راستای حمایت از هنرمندان جوان و به منظور شناسایی استعدادهای جوان عکاسی، کشف نگاه های نو و خلاقانه در این حوزه و فراهم ساختن بستری برای ورود به دنیای حرفه ای و تعامل با سایر هنرمندان هم رشته؛ نخستین فراخوان نمایشگاه عکس “تهران” را به کوشش دکتر پژمان دادخواه و علی مزارعی منتشر کرد.

از میان آثار ارسال شده ۵۸ اثر از ۴۳ عکاس توسط هیات داوران برگزیده شدند که در قالب دو نمایشگاه در نگارخانه شَلمان برگزار می شود. نمایشگاه پذیرفته شدگان فراخوان عکس تهران قرار بود تنها در ۲۴ -۲۹ آذر به مناسبت هفتمین سالگرد گشایش نگارخانه شَلمان برگزار شود که بدلیل تعدد عکسهای ارسالی و بنابه نظر هیات داوران نمایشگاه عکسهای تهران در دو نوبت و دو روایت برگزار می گردد.

در این نمایشگاه عکس‌هایی از علی امیدوار، محمد ابراهیمی، مهدی اسماعیلی، علیرضا اکبری، کیانا اکبری، فرید آجرلو، پیام آزادی، فریدون بابااحمدی، شیرین بهرام آبادی، بهدخت بهروزی، تانیا پورآباده، فاطمه حسین آقایی، علیرضا رجایی شوشتری، تهمینه رحمانی، هاتف رحیمی، علی رضایی، مونا سوقانی، مریم سیاری، سمیه طالبی، شانای ظهرابی، لیلا غفاری، بنیامین قلی خانی، مریم قنبری، نگار لطیفیان، مهراد مسلمیان، طاهر محمودآبادی و کوشا موسوی به نمایش در می‌آید.

نمایشگاه نمایشگاه عکس تهران جمعه ۲۴ آذر افتتاح شده و تا ۲۹ آذرماه به نشانی خیابان میرداماد، نرسیده به شریعتی، رودبارغربی (جنوبی)، کوچه کاووسی، پلاک ۲۷ ادامه دارد.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *