نمایشگاه عکس «خاطرات یک سرو» در علویجه اصفهان

نمایشگاه عکس «خاطرات یک سرو» در علویجه اصفهان

نمایشگاهی از آثار دو تن از هنرمندان عکاس شهر علویجه احمد شفیعی و امیر شفیعی با عنوان «خاطرات یک سرو» از دوم فروردین ۱۳۹۷ در شهر علویجه استان اصفهان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که به همت هنرمندان عکاس این شهر افتتاح میشود ، تعداد ۴۰ قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید در ابعاد ۴۰ در ۶۰ و ۱۲۰ در ۵۰ سانتیمتر با موضوعات مختلف آسمان شب، معماری و طبیعت شهر علویجه به نمایش گذاشته خواهد شد.
احمد شفیعی هماهنگ کننده و یکی عکاسان این مجموعه، هدف از برپایی این نمایشگاه را شناخت بیشتر مردم با جاذبه‌های طبیعی و آشنایی با قدمت این شهر تاریخی دانست.
وی ضمن تقدیر از گروه گرد آوری این مجموعه که در ثبت تصاویر ، پشتیبانی و آماده سازی در این یکسال زحمات بسیار کشیده اند و همگی از قشر جوان هستند، گفت: بعضا برای ثبت یک عکس، خصوصا تصاویر آسمان شب، بیش از ساعت ها وقت سپری شده است، تا سوژه ای که قبلا برای مردم شناخته شده، این بار با تلفیقی از زیبایی های آسمان شب، توجه بیننده را به این قسمت جلب نماید.
این نمایشگاه صبح پنج شنبه دوم فروردین ۱۳۹۷ با حضور مقامات شهری و استانی در منزلی قدیمی بجای مانده از دوران قاجار، که در میراث ملی کشور نیز به ثبت رسیده افتتاح می شود. علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان روز ۱۲ فروردین همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ و ۱۶ لغایت ۲۰ از مجموعه عکس‌های به نمایش گذاشته شده در استان اصفهان، شهر علویجه، بافت سنتی محله قدیمی گرا دیدن کنند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *