نمایشگاه عکس کاغذی سعید قاسمی در شهرستان اهر

نمایشگاه عکس کاغذی سعید قاسمی در شهرستان اهر

نمایشگاه عکس کاغذی حاصل ۴ سال تلاش سعید قاسمی عکاس روزنامه همشهری همزمان با روزخبرنگاردر محل ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر برپا می شود.دراین نمایشگاه تعداد ۵۰ قطعه عکس از سعید قاسمی در موضوعات مختلف مربوط به منطقه ارسباران که در مدت ۴ سال در روزنامه همشهری منتشر شده است به نمایش گذاشته می شود.

این نمایشگاه از ۱۷ تا ۲۵از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ ظهرها بازدید علاقه مندان دایر می باشد.گفتنی است که سعید قاسمی هنرمند دارای درجه هنری شهرستان اهرمتولد ۱۳۵۶ بوده و نزدیک به ۱۲ سال است که به هنر عکاسی مشغول است.
قاسمی عضو هیئت مدیره انجمن عکاسی اهر و عضو انجمن عکاسان ایران وانجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی کشور بوده ودر جشنواره مختلف ملی و بین المللی صاحب مقام می باشد.
کتاب تصویری حب الحسین ع شرح تصویری خدمات موکب اربعین ارسباران درشهر مقدس سامرا از مجموعه آثار این هنرمند می باشد که درسال ۱۳۹۶ منتشر شده استسایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *