نمایشگاه «نور علی نور» در گالری Ag

نمایشگاه «نور علی نور» در گالری Ag

نمایشگاهی انفرادی از آثار غزاله رضایی با عنوان «نور علی نور» از روز جمعه ۱۹ مردادماه ۱۳۹۷ در گالری اِی.جی گشایش خواهد یافت.

در بیانیه‌ی نمایشگاه «نور علی نور» چنین آمده است:
«نوری می‌آید، می شکند و تصویری را بر سطحی حساس و در درونِ چشمانم می‌نگارد و می‌رود. گاه همان نور می‌آید و می‌شکند، اما می‌ماند؛ عکس‌هایم را مخدوش می‌کند نورِ مرئی نقوش و صورت‌ها را می‌پوشاند و بر خانه‌ی تاریکمان می نشیند. هرچه بیشتر می‌تابد، خانه را تیره‌تر می‌کند، تاریک‌تر-روشن‌تر. با نور می‌بینم و نابینا می‌شوم.»

غزاله رضایی دانش‌آموخته‌ی عکاسی از دانشکده‌ی هنرهای زیبا‌ی دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد است و تاکنون عکس‌هایش را در نمایشگاه‌های گروهی متعددی از جمله سالانه‌ی عکس دانشگاه تهران، گالری راه‌‌ابریشم و جشنواره‌ عکاسی آرل فرانسه به نمایش گذاشته است. او همچنین جایزه‌ی نخست «بخش مجموعه‌ی هنری» در «اولین دوره جایزه عکاسی مجله‌ی شهر کتاب» را در کارنامه دارد.

افتتاحیه: ۱۹ مردادماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۵ تا ۲۱
بازدید: تا ۱۶ شهریورماه ۱۳۹۷ هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۱
گالری در تعطیلات رسمی بسته است.
گالری اِی.جی: خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی، پلاک ۴۳ – ۰۲۱۲۶۸۵۱۷۴۸آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *