نمایشگاه گروهی تجربه های نوشتاری به همراه کارگاه مقدماتی خوانش عکس در تبریز

 نمایشگاه گروهی تجربه نوشتاری عکس با عنوان کارگاه مقدماتی خوانش عکس به همراه کارگاه مرتضی کنعانی در تبریز برگزار می شود.

9915azphoto

نمایشگاه گروهی تجربه های نوشتاری به همراه کارگاه مقدماتی خوانش عکس در تبریز

در این نمایشگاه به تعداد ١۸ اثر از ١۸ تن از علاقمندان هنر عکاسی، تجربه نوشتاری عکس های خود در سایز  را از روز سه شنبه ۵ بهمن ماه جاری به معرض نمایش عموم خواهند گذاشت.

در این نمایشگاه آثار و خوانش عکس های عکاسان: سجاد ابراهیمی، پولینا جهان بین، پریناز چلنگری، سیما چوبدارزاده، نوشین حسن پور، وحید دل سعید،  محمدرضا سعید، معصومه سعیداللهی، پروانه سلیمی، آسیه عباسیان، وحید عبدی، محمد علمی، صمد علیزاده، سعید میلانی، فرزین نوبهار، مینا نوعی نوشهر، علی یحیویان، الیار یکتن، حضور خواهند داشت.

در بخشی از این نمایشگاه به قلم مرتضی کنعانی آمده است: ۲ ماه پیش جلسات خوانش عکس را اغاز کردیم. ۸ جلسه ایی که برای تک تک ما شروعی بود برای دوباره نگریستن و نوشتن انچه را که میبینیم.پیشتر از این تنها عکس میگرفتیم و هر از گاهی درباره عکس سخنی کوتاه داشتیم.
دراین بازه زمانی کوتاه با گفتگو و تبادل تجارب و دیدگاهمان در باره عکاسی و عکسها دانستیم کمتراز انچه که می پنداریم  میتوانیم عکس را بخوانیم.علا رغم اینکه عکاس بودیم ولی به خیلی از سوالات مرسوم پاسخی نداشتیم.حتی اگر منصفانه گفته باشم  حتی دلیل عکاسی کردن نیز برایمان  خیلی محکم نبود.ما عکسی را که خودمان ثبت کرده بودیم را نیز نمی توانستیم با کلمات بیان کنیم.
تصمیم گرفته ایم که بدانیم   سعی خواهیم کرد و هر چه را که باید یاد خواهیم گرفت. ما عکس را با کلمات خواهیم نوشت واین تمرینی خواهد بود تا ایده های عکاسیمان را بهتر از قبل اجرا کرده باشیم. سعی خواهیم کرد دقیق تر باشیم و از کلمات و وازه های درست در نوشتن استفاده کنیم.     این نمایشگاه اولین تجربه ماست و اولین گام مادر خوانش عکس. هیچ ادعایی نداریم  این  کار گروهی کارگاهی است اموزشی برای ما. میدانیم در اغاز کاری درست هستیم حضور شما  مایه دلگرمی ماست.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا روز سه شنبه ١۰ بهمن ماه ۹۵ از ساعت ١۵ تا ١۹ به گالری انجمن هنر عکاسی استان آذربایجان شرقی  به نشانی تبریز، تقاطع بلوار استاد شهریار و سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن مراجعه فرمایند.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *