نمایشگاه گروهی عکاسی “جستار” در گالری نگاه

نمایشگاه گروهی عکاسی “جستار” در گالری نگاه

نمایشگاه گروهی عکاسی با عنوان “جُستار” روز جمعه ۲۷ مهرماه ۹۷ در گالری نگاه گشایش می یابد.

در این نمایشگاه مجموعه آثار ۱۱ تن از عکاسان که دوره آموزشی شان را در آکادمی عکاسی کاندید با “هادی صمدی” گذرانده اند به نمایش در خواهد آمد .

هادی صمدی مدرس دوره و نمایشگاه گردان این پروژه در بخشی از بیانیه این نمایشگاه می نویسد:

ایده ی برپایی نمایشگاه عکاسی از نگاه جستجوگرانه و جٌستار گونه ی عکاسانش شکل گرفته است. نفس ایجاد چنین نمایشگاه هایی همیشه برایم التذاذ آور بوده است . میل و اشتیاق عده ای برای هم آوازی ، هم دلی و انجام یک تحرک جمعی و گروهی در جامعه ای که میل به کنار هم بودن آدمها ندارد.

رفتن به سمت مجموعه عکس نه بدلیل عبور و شناخت کامل از تک فریم بلکه به دلیل ماهیت آن که مستلزم تحقیق، بررسی و جستار می باشد، صورت گرفته است.

تعداد آثار این نمایشگاه ۱۳۵ فریم و در قالب ۱۱ مجموعه عکس می باشد.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب می باشد: زهرا حسن پور – سعید قویدل – مقداد سمائی-مریم مردانی – حسین بابایی –شایا یوسفی – طهورا لعلی – صدف جهانیان – فاطمه خوشنام –بهناز بروار – عسل صفری

مسئول طراحی گرافیک پوستر نمایشگاه عکس “جستار” را خانم الیسا فلاحی بر عهده داشته است.

نمایشگاه گروهی عکس “جستار” ساعت ۱۶ روز جمعه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۷ گشایش می یابد و علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۹ عصر از نمایشگاه بازدید نمایند . ضمنا نمایشگاه روزهای دوشنبه تعطیل می باشد.

گالری نگاه واقع در: تهران – خیابان مطهری –خیابان فجر (جم) – خیابان غفاری – پلاک ۶۴ می باشد.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *