نمایشگاه گروهی عکس «پراکسی» در دوسلدورف آلمان

نمایشگاه گروهی عکس «پراکسی» در دوسلدورف آلمان

نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «پراکسی» در گالری لیان در دوسلدورف آلمان به نمایش گذاشته می‎شود.

نمایشگاه گروهی عکس «پراکسی» در دوسلدورف آلمان

این نمایشگاه توسط زهرا خرمی گردآوری شده است و با آثاری از عکاسان ایرانی روز شنبه در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۴ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸ افتتاح می‎شود.

در این نمایشگاه ۲۰ عکس سیاه و سفید و رنگی در ابعاد مختلف از ده عکاس ایرانی به نمایش در می‎آید. آزاده بشارتی، مصطفی دهقانیان، سارا ساسانی، مریم سعیدپور، نازلی عباس‎پور، مصطفی کاظمی‎ مطلق، بابک کنعانی، مهران مافی‎بردبار، داوود مائیلی، بهار محمدیان، محمدرضا نظمی، صادق وثوقی‎نظر عکاسان شرکت کننده در پراکسی هستند.

زهرا خرمی در بخشی از بیانیه نمایشگاه آورده است: «پراکسی؛ هنر و ارتباط: ارتباطی به‎واسطه هنرمند؛ با مخاطبی که تنها و تنها با اثر هنرمند چشم در چشم می‎شود، بدون آن‎که نام و پیشینه‎ای از هنرمند بداند. … پراکسی واسطه‎ای خواهد بود میان عکاسان جوان ایرانی و مخاطبانشان، تا هنر خود را بدون نیاز به سیاه‎نمایی، سانسور و یا سیاسی‎کاری به نمایش بگذارند.»

این نمایشگاه تا ۱۳ اکتبر برابر با ۲۱ مهرماه در گالری لیان ادامه خواهد داشت.آذفوتو

سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *