کارگاه عکاسی مستند مجید شقایی فلاح در دانشگاه فردوسی مشهد

کارگاه آموزشی عکاسی مستند با حضور مجید شقایی فلاح طی دو جلسه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۸و ۲۹ آذر ماه جاری در محل پردیس دانشگاه فردوسی برگزار می شود.

مجید شقایی فلاح در این کارگاه نظری به بازشناسی تعاریف و تفرق های عکاسی مستند و دلایلی گستردگیِ این حوزه می پردازد.
همچنین عکس و نسبت آن با واقعیت، امر خلاق در عکاسی مستند، کنش میان عکاسی مستند و هنری، چرا مستند اجتماعی؟، نگاهی به عکاسی مستند معاصرایران، تلفن همراه ابزار نگارش امروز این رویکرد، نحوه ی ارتباط موثر در صحنه، غلبه بر ترس و … از دیگر موضوعات این کارگاه آموزشی نظری است.

بنابر اعلام برگزار کننده هزینه ی ثبت نام و شرکت در این کارگاه عکاسی دو روزه معادل ۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

مجید شقایی فلاح متولد فروردین ماه سال ۱۳۶۵ در مشهد است و دانش آموخته ارشد اقتصاد هنر با گرایش اقتصاد عکاسی می باشد و تاکنون در نمایشگاه های گروهی صاحب عکس بوده است. شقایی فلاح علاوه بر برگزاری چندین مورد نشست در حوزه هنر عکاسی (عكاسى قاجار، يا ويرايش فایل عکس، عکس مستند، فاين آرت و …)، توانسته است در چندین عنوان مسابقه عکاسی داخلی و سراسری نیز عناوینی را از آن خود کند.

علاقه‌مندان برای حضور در این کارگاه‌ دوجلسه ای می توانند به نشانی: http://sdjd.ir/form/5 مراجعه نمایند.

این کارگاه در مشهد، محل پردیس دانشگاه فردوسی، دانشکده کشاورزی، سالن ویدئو کنفرانس ساختمان تحصیلات تکمیلی برگزار می شود.سایت عکاسی آذفوتو در انجام رسالت خود و در جهت بالا بردن سواد تئوریک عکاسان و باز کردن فضای تفکر عکاسی در نظر دارد روزانه مقالات تخصصی در زمینه هنر بالاخص عکس و عکاسی و عکس های مطبوعاتی از عکاسان تبریز و سایر شهر ها منتشر کند.


One thought on “کارگاه عکاسی مستند مجید شقایی فلاح در دانشگاه فردوسی مشهد

  1. حمیدرضاحمیدی

    جالبه که هیچ مدرکی به ما داده نشد
    قرار بود بک مدرک معتبر به ما داده بشه ولی هیچ خبری نشد

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *